Lze přestat sledovat otázku?

Od: Datum: 10.03.16 21:01 odpovědí: 8 změna: 11.03.16 11:54

Zdravíčko :), můžu nějakým způsobem přestat sledovat otázku, na kterou jsem přispěla? Aby mi nevyskakovala nová upozornění.

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.03.16 21:18

Když Vám přijde upozornění, klikněte (aniž byste otázku otvírala) na spodní (třetí zhora) červeně zvýrazněný odkaz pod upozorněním.

doplněno 11.03.16 06:33:

Tohle tam nemáte?

doplněno 11.03.16 11:36:

Aha, tak pokud nemáte odesílání mailů, tak to takhle skutečně nejde *nevi*. Nezbyde, než se zeptat přímo admina (ten by to vědět měl :-D)

Datum: 10.03.16 21:36

Otevřít ji musím, zobrazí se v seznamu "na které jste odpověděla". Maily mi nechodí, mám je vypnuté.

doplněno 10.03.16 21:42:

Aaaaaa, už to vidím :), jaktože jsem si toho nikdy nevšimla? Slepota, ach jo...

Moc díky, omlouvám se za zbytečnou otázku, ale o tomhle jsem fakt netušila.

doplněno 10.03.16 21:43:

Aha, tak nic, jsem si to s něčím spletla... dneska fakt nemám dobrý den :(

Takže otázka stále trvá.

Datum: 11.03.16 08:20

Magdone, já to taky nevidím. Kde najdu ty nabídky možností? Hledám je, ale nevidím.

doplněno 11.03.16 08:35:

Upozornění mailem nedostávám, protože nechci. Dostávám jen upozornění na svou otázku, když ji zaškrtnu. *hej*Ptám se na mailem neoznámený nový příspěvek, v části Moje Poradna, Do kterého jsem přispěla. Tohle chci vypnout. Jde to?

Od: pt®
Datum: 11.03.16 11:54

Milá babčo, já také koukám na otázky přes kolonku "Moje Poradte.cz", holt stane se, že se objevuje otázka která mně dál nezajímá, nebo mně ekluje, až se mně zvedá žaludek, ale pokud je ta otázka aktivní, tak se bude červenat, ale to neznamená, že se do ní musím dívat. Až přejde zájem, tak se sama posune až se ztratí z dohledu. - pt

Datum: 11.03.16 10:07

Ne, to tam nemám. Jen jen odpověď, návrat do rubriky, přejít na nejnovější odpověď a zobrazení struktury odpovědí...

Od: ben®
Datum: 11.03.16 10:51

Dobrý den, pokud si nenecháváte přeposílat odpovědi do mail. schránky, tak toto upozornění nemůžete vidět - není-li žádost, není posíláno, není upozornění a není ani možnost odhlášení z otázky (tímto způsobem). Zdravím!

doplněno 11.03.16 11:23:

babkazov - třeba je nějaké řešení, které neznám a vysvětlí nám to až admin.

Datum: 11.03.16 11:17

Bene, děkuji. Ale štve mě to! Ráda bych se někde odklikla, že už nechci nějakou otázku ani vidět. No, co už?!

Datum: 11.03.16 11:48
Musíte to hledat v mailu nebo odpovědi nachystané k odeslání v Moje poradte.cz.
V odpovědi resp otázce to skutečně nenajdete.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.