...pro babkazov

Od: Datum: 25.08.15 13:42 odpovědí: 22 změna: 12.10.15 08:09

Milá babkazov ,slíbila jsem,že dám vědět až budou dvojčata na světě.Takže už jsou,tedy přesněji v sobotu.Napsala bych vzkaz do vnitřní pošty,ale není to tajná informace a hlavně můžu veřejně pochválit Fakultku v Ostravě Porubě.Měli jsme parádní mladou doktrorku Trávníkovou a další supr lidi.V našem případě jsme dostali i na výběr jaký porod chceme.Vybrali jsme kvůli bezpečí dětí císařem a dobře jsme udělali.Nakonec se ukázalo,že by je klasický porod ohrozil.Teď jsou v pořádku na Jipce,mají supr péči a jen co dosáhnou ideální váhy jdeme domů.Sice nebyli zas tak malí(jeden 2,8kg a druhý 1,950kg),ale v posledních týdnech těhotenství u nich začal transfuzní syndrom,takže jeden byl naducaný vodou a druhý bledý a seschlý.Do druhého dne už se dorovnali,voda opadla a ten větší shodil vodu(300g).Takže krásná zdravá miminka*placni*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.15 13:47

Gratuluji a hlavně hodně zdravíčka všem:):)

Datum: 25.08.15 13:52

to je milá zpráva :) upřímně gratuluju a přeji vše nejlepší vám i mrňouskům *srdce*

Datum: 25.08.15 14:01

Lucie, moc Vám gratuluji, ať kluci krásně rostou *slunce**srdce*

Datum: 25.08.15 15:14

Děkuji všem...*palec*

Datum: 25.08.15 15:37

Lucie, úžasná zpráva! To mám radost. Velikou, největší!*ua* Malým přeji hodně zdraví, štěstí, krásnou rodinu a lepší svět. Ať rostou do zdraví a vy ať se rychle hojíte. *srdce**srdce**srdce* Posílám každému z vás, jedno. babka

doplněno 25.08.15 18:05:

Lucie, až budete mít chvilku, dejte fotku. Prosííím. *hej*Moc ráda bych myšičky viděla.

Od: ben®
Datum: 25.08.15 15:49

Dobrý den, Vám, jako matce, bude gratulovat každý, ale já trochu netradičně gratuluji otci.

Jeho počáteční zásluha na dvojnásobném úspěchu by neměla být zapomenuta a jeho výkon má býti veleben. Ale, protože chápu, že možná nemáte náladu na vtípky, tak gratuluji i Vám.

Přeji všem zdravíčko a dětičkám i skvělou budoucnost. Zdravím!

doplněno 26.08.15 11:04:

lucie - jsem rád, že neztrácíte humor ani v tomto "rozkojeném" období. Je to jistě lepší, než se mračit. Ostatně, k mračení nemáte důvod - normu jste nejen splnila, ale i výrazně překročila.

A když už jste citovala z filmu, tak mě napadlo, že můžete říkat, že máte "tři chlapy v chalupě".

Sice to výslovně nezmiňujete (nebo jsem to přehlédl), ale zdá se, že máte dva chlapce. Už máte jména? Tedy, jestli je chcete zveřejnit.

doplněno 26.08.15 11:12:

Nyní jsem znejistěl, co jsem napsal. Film se sice jmenuje Tři chlapi v chalupě, ale myslím, že v té větě jsem to y napsal správně a patří tam lépe.

doplněno 26.08.15 17:21:

lucie - velmi Vám děkuji za uvedení jmen, Ano, i zde to možná vyvolá reakce, ale určitě zbytečné.

Vy máte své důvody, proč zrovna tato jména, tak je to pouze Vaše věc (a manžela či rodiny). Jsou to jména hezká, možná ne zcela rozšířená (u nás) a moje babička by řekla, že se nehodí pro malé dítě . Tak, ať Vám to duo H + H dělá pouze radost!

Datum: 26.08.15 07:27

*palec*bene jako vždy svůj bez tradičního klišé děkuji a v podstatě máte pravdu.Já jsem připravena,že to bude divočina,ale chlap(jako každý jiný)je křehké stvoření a probudí ho naše kočky,které jsou "tichošlápci" on to ale slyší a vidí jinak.Takže teď opravdu dospěje v muže:-D

Náladu mám,asi budu s těch odolnějších jedinců(...skáču dobře,skáču rád...pohoda.)protože se nás na pokoji setkalo více,tak člověk zjistí,jak je porod a celý průběh je čistě individuální věc.Co bolí jednu,nebolí tak moc druhou,co jedna moc prožívá druhá moc neřeší...proto v budoucnu zde nemůžeme radit,ale jen si vyměnovat zkušenosti pokud půjde o téma porod a těhotenství.

doplněno 26.08.15 17:01:

bene když se ptáte zrovna vy tak jména tajná nejsou.I když vím,že tohle tema je kontroverzní,protože vždy se tady názory na výběr jména hodně lišily.Máme Hermana a Herberta*placni*Příjmení mají taky od H a je německé,takže je to sladěné,no a taky jsme chtěli ať mají svátek v druhé polovině roku jak narozky a hlavně jsme chtěli jména pro chlapy ,která nejdou moc změkčovat,aby na ně každý roztomile nešišlalno a hlavně mám slabost pro německá jména,líbí se mi...teda nám oběma.

Od: fialka
Datum: 25.08.15 16:02

Lucie, gratuluji Vám*palec* máte nejkrásnější poklad. Hodně zdraví, štěstí a lásky Vám všem doma*srdce*

Datum: 25.08.15 17:53

To je opravdu krásná zpráva, Lucie... tak přeji Vašim dětem šťastnou hvězdu nad hlavou a hodně zdraví *houpy*

Datum: 25.08.15 18:32

Krásné, gratuluji ke zdravým dětem, užijte si to dokud nebudou běhat, pak to teprve začne být sranda.

Od: iv®
Datum: 26.08.15 06:52
Lucie taky se pridavam s gratulaci ...cekaji Vas nadherne chvile poznavani, ocekavani a naplneni...
Datum: 26.08.15 08:02
Gratulace, dobrá "práce" *palec*
Jestlipak už mají email na Seznamu a registraci na poradte.cz? *vtip*
Datum: 26.08.15 14:54

Já se taky připojuji s gratulací nejen vám, statečná Lucie, ale i jistě hrdému tatínkovi. Užívejte si toto krásné a krátké období (strašně to letí). A pište jim deníčky. Až z nich budou velcí chlapi, rádi se vašimi starými zápisky (vzpomínkami) s vámi podiví a zasmějí. Hodně krásných a zdravých dní (a roků) s vašimi chlapečky přeje Zmatenka.

Datum: 28.08.15 16:19

Velká gratulace mamce i taťkovi a hlavně zdravíčko pro prcky! :)

A prosím, prosím, fotečku, klidně na soukromý mail ;).

Od: ben®
Datum: 28.08.15 21:15

Dobrý den, a také nám potom napište, jestli již dvojčátka obdržela od M.Ú. složenku na zaplacení svozu domovního odpadu - to je prý častá a hbitá reakce úřadu na svého nového občánka. No, pořádek musí být . Zdravím!

doplněno 29.08.15 07:27:

lucie - děkuji Vám za reakci. Vím, že ta složenka chodila lidem velmi hbitě a že to bylo vnímáno dost negativně. A vidíte, že politika je všude kolem nás a občas i prospěšná.

Datum: 29.08.15 07:22
Bene dobra pripominka,uz jsme meli odlozenou tisicovku a nakonec jsme zjistili,ze ve volbach se prosadila opozice a na rok jsou v nasem meste deti osvobozeny od poplatku.hura.ovsem zase jsme platili jak mourovati za parkoviste u nemocnice.okolni ulice na karty nebo misto neni,takze i kdyz clovek rodi,porad plati 20kc na pul hodky.
Datum: 11.10.15 17:06

...sice zpožděně,ale až teď jsem se rozhodla pro babkazov poslat foto ...a jednou tady padla věta (od někoho,už nevím koho)adresována culdabuldě"že kdo nemá děti ,dává moc lásky dětem".Takže teď můžu říct,že patřím k té menšině co má děti a kočičky na stejné pozici.Mám je ráda všechny stejně a nedala bych pryč ani jednoho.

doplněno 11.10.15 18:24:

liduš díky a musím opravit tu větu,jsem to spletla "kdo nemá děti,dává moc lásky zvířatům"

Datum: 11.10.15 17:33

Sice nejsem ta správná babka ale jsem už také babka a ti vaši kluci jsou nádherní, blahopřeji a přeji s nimi hodně radosti. L

Datum: 11.10.15 19:05

Lucie -

teď jsem "objevila" Vaši zprávu o narození kluků - moc gratuluju - mají moc hezká jména - taky se mi líbí jména německá - Wolfganga mám doma - a jak už to u ženských bývá, i toto jméno se mi na něm (kromě jeho celého) - velmi líbilo a stále líbí.

Jinak - zmínila jste něco v tom smyslu, že bych měla ráda zvířata, protože mi snad chybí děti, ale řekla bych, že na zvířatech tak trochu od dětství "ujíždím" - patřím k těm typům, kteří "nedokážou" zabít ani mravence - a věřte, že to je spíše životní prokletí, nežli nějaké bůhvíjaké "štěstí" - a čím jsem starší, tím je to horší.

- a myslím - pokud budou mít ve Vaší rodině a Vašem srdci mít vedle dětí a manžela místo i zvířata - budete velmi pohodová rodina. Ne nadarmo je vliv zvířat na člověka považován za léčivý ... a pro psychický vývoj dětí jsou zvířata možná důležitá velmi.

Ještě jednou Vám moc a moc gratuluju, přeju Vám hodně radosti s dvojčátky, ale hlavně i hodně sil při zvládání náročného "mateřského štěstí" především v těch prvních letech. Tak zdravím. Čulda.

Datum: 11.10.15 19:23

...pamatuji si,že v jedné diskuzi Vám to kdosi předhodil,tuhle větu.Já ty děti mám a i tak jsem se v porodnici strašně těšila domů na ty moje kočičky.Takže na nich ujíždím stejně jako vy a prokletí to ješkoda,že člověk nemůže zachránit všechny co jsou v nouzi.

Datum: 11.10.15 19:35

Lucie -

děkuju za odpověď - to o těch dětech a zvířatech, stejně jako o starých babkách, které vidí svůj smysl života už jenom "v kočkách" - si lidé běžně myslí ... já mám ráda všechna zvířata, nejenom kočky - o to je to horší. Tak ještě jednou zdravím.

Datum: 12.10.15 08:09

Lucie, já vám moc děkuji. *pusa* Jsou to úúúžasní myšáčkové. Kouzlo! Živé kouzlo! :) *palec*Ať rostou do zdraví a krásy a taky do dobrého světa.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.