Potřebuji poradit

Od: Datum: 18.09.15 10:11 odpovědí: 9 změna: 25.09.15 09:04
Dobrý den,
ocitla jsem se v podivné situaci a nikdo z mých blízkých mi nedokáže poradit. Pokud má někdo zájem mi poradit tak mi prosím napište na mail - viisi.dreams@gmail.com Jedná se o informace příliš osobní, proto je tu nechci zveřejňovat.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.09.15 10:18

Od toho je poradna anonymní, pokud dotyčný sám nezveřejní informace o sobě, nikdo neví kdo je kdo..

Datum: 18.09.15 10:40
Nelogický požadavek.
Do poradny nechcete a do e-mailu dáte?!
Jaký je v tom rozdíl?
Vynechte nebo změňte údaje, které Vás mohou identifikovat.
Takových osobních dotazů už tu bylo zodpovězeno mnoho.
. Předmět otázky by měl vyjádřit podstatu problému, ne že jde o problém, potřebujete pomoc atd
To chtějí všichni.
Datum: 18.09.15 10:45

rozhodně je anonymnější dát dotaz sem pod anonymním přihlášením, než tady zveřejňovat e-mail

Od: 222
Datum: 18.09.15 11:48

viisi: Možná se mýlím, ale pokud nezveřejniš o co se jedná tak asi těžko ti někdo bude ochoten psát na e-mail aby ti v něčem zcela neznámým mohl pomoct. Píšeš, že se jedná o informace příliš osobní které zde nechceš zveřejňovat, ale e-mailem jsi je ochotná kde komu zcela neznámému jen tak sdělit? Navíc zveřejnění e-mailové adresy je asi dobré pouze pro spamery kteří tě mohou začít obtěžovat spamem.

Od: buss®
Datum: 18.09.15 12:21

Poradit coo? Jak lze když nikdo neví, o co se vůůbec jednáá. Takže nikdo neporadí.

Datum: 18.09.15 19:41

Viisi, já tvůj požadavek považuji za krajně nezdvořilý (jakým právem chceš od lidí,

kteří by byli ochotni tvému problému věnovat svůj čas, jejich e-mail?) a za dost nedomyšlený.

Jak by se ti mohl ozvat někdo, kdo by dokázal pomoci, když ani nenaznačíš, oč by šlo?

Nebo se tu jen pokoušíš sehnat e-maily naivních ochotných rádců?

Datum: 19.09.15 17:23

Viisi, pokud si pár vláken přečteš, zjistíš, který rádce by mohl pomoct s tvým problémem, zaregistruj se a oslov ho vnitřní poštou.

Datum: 21.09.15 11:04

Přesně tak, jak tu je reagováno jinými. Ani náhodou mne nenapadne psát na Váš email, neboť tím zasílám i ten svůj. To nás máte za pěkný blbce...

A pak, vůbec to nemáte promyšlené, děvenko. "Příliš osobní informace" ;) A za další. Nikdo z Vašich BLÍZKÝCH, tedy ani lidé, kteří Váš problém a situaci znají, nedovedou poradit...

Myslím tak jako ostatní, že hledáte pouze adresy. Fuj

Datum: 25.09.15 09:04

Tato otázka tady už proběhla a já, stejně jako ostatní reagující, jsem taky pochyboval. Ale risknul jsem to a na udanou e-adresu jsem napsal. Obdržel jsem odpověď, kterou uvádím v nově vložené otázce POTŘEBUJI PORADIT - znovu, jinak. Paní nežádá o půjčku, která, pravda, by jí pomohla problém vyřešit, ale radu. No, možná by někdo věděl, co by se ve věci dalo dělat.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.