Kde je suzymon

Od: Datum: 22.08.15 17:36 odpovědí: 8 změna: 31.08.15 19:46

Mne by zajímalo,jak pokračuje suzymon s rozbíjení kachlí a mozajkou,jak je daleko..jestli jí to ještě baví..nikde o tom nepíše..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 24.08.15 13:36

Dobrý den, napište jí vnitřní poštou - dnes jsem ji 2x zahlédl v tom, co zbylo ve Statistice uživatelů a bývalo to kdysi statistikou, ale Váš dotaz asi přehlédla. Zdravím!

Datum: 26.08.15 06:40

kde? mě se po ní vůbec nestýská a proč taky...

Datum: 28.08.15 19:58

Nápodobně "drahý/á" zwiki. :-D Ale vaše větička mne rozveselila, a za to vám patří můj dík. Ráda se směji, omlazuje to. Měl/a byste to zkusit také. Ale stejně by mne zajímalo, odkud pramení ta zášť. Vždyť vás ani neznám, nikdy jsem s vámi do styku nepřišla, ani virtuálně, neboť na vaše rady ostatním, nereaguji. Jenom si občas přečtu vaše "podrážděné" reakce na mou adresu. Nejste ani schopen/a reagovat na otázku ve vnitřní poště, kterou jsem vám adresovala. K tomu vám chybí takzvaně "koule", nebo argumenty. Budete to mít asi dost složité... Ale pokud vám stačí ke spokojenosti tohle, tak v klidu do toho. Já ráda dělám lidem radost a pokud jsem předmětem vašeho uspokojení, tak se nežinýrujte. *jasne*

Datum: 28.08.15 20:42

On je ten Zwiki takový rebel a také podle toho, jak se vyspí. *andel*

Datum: 30.08.15 07:12

Ahoj Pohanko, to bych klidně pochopila, ale proč se ten rebel bouří vůči mně, toť záhada. Většinou se bouříme proti něčemu, co nás utlačuje, nebo nějak omezuje. Když se bouří vůči mně, je to to samé, jakoby mu vadilo, že si v sousedním městě, v některé ulici, kam nikdy ten zwiky nevkročil a nevkročí, udělal nějaký člověk nová vrata a jemu to začalo vadit. Nepochopitelné...Ale není to pro mne nijak podstatné. Jen se vždycky podivím.

Datum: 30.08.15 08:05

Suzy, neber to osobně, je to rejpálek, když mu někdo nahraje, tak smečuje. Možná, že je to jeho způsob vtipu. Prostě šlehnout.

Reaguje jenom na to, co je napsáno, vždyť nás nikoho osobně nezná.

Datum: 31.08.15 19:13

No já teda Pohanko asi nevím, jak by měl vypadat správně smeč. Co se týká mne, tak pouze zezadu napadá, dala jsem mu příležitost, aby se vyjádřil, tudíž jsem mu jaksi nahrála. Ke smeči se nemá, ale jsem si jistá, že až se mu to bude hodit, tak zase přispěje zbaběle do nějaké otázky jenom nejapnou připomínkou, kterou dá najevo svou nevoli vůči mé osobě. *nevi* Fakt netuším, co ho k tomu vede. Nečím ho "žeru", ale když není schopen upřesnit co to je, tak je jeho počínání plané. A osobně to brát musím, neboť se vyjadřuje přímo ke mně.

Datum: 31.08.15 19:46

Suzy,,,nám zase nechybí jeho výroky tohoto typu,,,,jako by nic nepsal...

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.