Omluva adminovi

Od: Datum: 01.01.13 15:13 odpovědí: 11 změna: 03.01.13 18:57

omlouvám se adminovi tohoto webu...ujely mi nervy...prostě nemám rád feťáky a proto jsem takto vulgárně reagoval v příspěvku...

kapkanadeje uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.01.13 15:15

Někdy je lepší trošínku zchladnout , nereagovat hned -ale i tak *palec*za to že jsi pobral slušnost a omluvil se a dokonce veřejně

Datum: 01.01.13 15:20

Veřejná omluva se počítá, palec nahoru *palec*. Jeden nejmenovaný sys z téhle poradny by si z tebe měl vzít příklad *andel*

Od: ivik®
Datum: 01.01.13 15:25

Příklad by si mělo vzít několik nejmenovaných, kteří urážejí a napadají naprosto bezdůvodně...nikdy se neomluví ,,,

Datum: 01.01.13 16:00

To ano, ale syslíci nejvíce reprezuntují tuhle poradnu.

Od: hop®
Datum: 01.01.13 20:57

OHNETA: To jsem nepochopil... ;)*smich*

Datum: 01.01.13 15:59

tahle omluva je víc než původní smazané odpovědi - člověk ví, že na druhé straně je rozumný člověk (co má taky jen jedny nervy) *palec* :)

Od: hop®
Datum: 01.01.13 21:02

JARDINO: pokud jsou zde mazány příspěvky, které jsou vulgární nebo zbytečné je to jen dobře. Je dobré si to občas uvědomit. Mně to také občas chvíli trvá...;)

Datum: 02.01.13 05:34

Ohneto,

Řekl bych, že nejvíce reprezentují tuto poradnu její výsledky, teda přístup lidí, kvalita odpovědí v té rozmanitosti dotazů a rad, a několik dalších...

SYS pomáhají adminovi udržet kultůru... sem-tam se někdo nevejde do kůže, nebo aspoň do pravidel slušnosti a pravidel poradny... na Silvestra tu někdo psal třeba i o plácání do větru a zbytečném zabírání místa.

takže opět napíši pár fragmentů:

...co tě nepálí! ...ať hodí kamenem! ...před vlastním prahem!

Od: nu*
Datum: 03.01.13 14:53

Tady je cenzura jako kdysi v Rudém právu

Upozornění od administrátora 03. 01. 2013 14:55:54
a nejvíc kejhají ti potrefení... alespoň že neuvádějí citáty těch skvostů o které jsem ostatní ochudil.
Od: nu*
Datum: 03.01.13 18:55

Až žije CENZURA...jedině SÁM VELKÝ ADMIN je schopen posoudit, koho o co ochudit...

Upozornění od administrátora 03. 01. 2013 20:10:26
mam pro to vetsi predpoklady nez jiny, ktery tu za rok byt uz nemusi. Kuzi tu nesu predevsim ja... i proti protivum, kteri se tu snazi ze sebe udelat utlacovane. Co pravidla nezakazuji neni trestano.
Od: pepr®
Datum: 03.01.13 18:57

Od toho tu přece je! Jeho stránky, jeho odpovědnost.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.