Jak pomoci lidem a světu okolo nás

Od: Datum: 02.08.14 01:34 odpovědí: 20 změna: 02.08.14 16:57

Vážení přátelé, rád bych se Vás zeptal, na jednu opomíjenou otázku z našeho světa :)

Jak můžeme pomoci vytvořit lepší svět?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 02.08.14 02:01
avatar

Dobrý den,

já mám pocit, že spousta lidí čeká, až se ten lepší svět "vytvoří", ale každý musí začít u sebe.V tom je problém. :/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 02.08.14 03:19
avatar

Dobrý den, stručně řečeno - žít slušně a nenasí*at ostatní lidi. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 06:25

Začnem demonstracemi,stávkami a pak revolucí ve zbraní.Proti zlu se musí bojovat neustále a tvrdě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 06:32
avatar

To bych opravdu neviděla jako nejlepší přístup. Zlo plodí jen další zlo...
Navíc pokud demonstrujících není opravdu mnoho (Řekla bych tak minimálně 15-20%) tak se nic moc nezmění.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jajik02678
Datum: 02.08.14 11:33

Pokud chcete vytvořit opravdu fungující a dlouhotrvající společnost, nemůžete ji vytvořit ze zla.

Od: cuca®
Datum: 02.08.14 08:12
avatar

Nemyslím si, že je tato otázka opomíjená. Jen opravdu člověk musí začít sám u sebe a to tak, že začne tak nějak pomáhat svému okolí podle svých možností.

U nás na vesnici je zvykem ty pomůžeš mě já tobě a pak opravdu ani ty peníze kolikrát nejsou třeba. Stylem já ti půjčím tohle, ty mi zase tohle atd., chápete, že?

Stačí malý dobrý skutek, ale i krásně se usmát, pozdravit kolemjdoucího, hned je den hezčí, že?

Pokud potkáte frfnajícího morouse co nadává kolem sebe, hned se Vám nálada zkazí.

Takže já pomůžu lidem kolem sebe dnes k dobré náladě, doufám, protože budeme grilovat kuřátka a nějaké to pitíčko k tomu také bude.

Jinak to pomáhání světu neberte do extrému, potom byste měl akorát deprese, že nic velkého nezmůžete ani proti Aids, ani proti hladomoru atd.,bohužel.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dezz*
Datum: 02.08.14 08:41

Chovat se ke všem tak, jak si přejete, aby se chovali oni k vám, ale neočekávat to od nich :) Budete-li dobrým člověkem, dříve nebo později přitáhnete ty dobré lidi k sobě, čím více dobrých lidí, tím lepší svět. Jen se musíte přenést přes to období, kdy budete okolím považován za hodného idiota, blázna a člověk, co se dá snadno napálit.. Pak už je dobře :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 02.08.14 09:11

Svět nemůže být lepší, stav tvoří lidé, a ti jsou každý jiný s jejich zájmy ... Svět nikdy nebyl dobrý. Jak dopadly pokusy idealistů, naivů, utopistů ať byly šířeny různými způsoby? Pěstovat umělé lidi? A co zájem pěstitelů? Co zvířecí říše kam patříme? Nepomáhají ani tresty. K čemu dnes vychovává škola, rodina, chování představitelů? Peníze, moc, ovlivňování, proč se nezabrání válkám i ve jménu boha (byly takové vztahy jaké jsou dnes za komunistů?)? Proč jsou rozbroje v rodinách? Zájmy různých církví, skupin ... Nebude lepčí.
A co navrhuje tazatel?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 10:19
avatar

Já asi hodně naštvu chlapy. Upozorňuj však, že chlapy miluji. Jejich hlasitý smích, jejich vůni a většinou všechno, co dělá mužského chlapem. ;) Jen bych se chtěla zmínit o tom, že celý svět, jak dnes vypadá, je dílem mužských. Ani jedinou válku nevyvolaly ženy. V čele států stáli a stojí muži, kteří tvoří strukturu světa. Marie Terezie a Alžběta, žádná z nich nevyvolala ozbrojený konflikt. Všichni vojevůdci na souši i na vodě jsou mužští. Tak úžasnou záležitost, jakou je sport, mužští postavili svou agresí a touhou po moci do podivného postavení, kdy se mluví o "kapřících" a za kulatým nesmyslem na trávě nebo na ledě lítají desítky milionářů. V čele průmyslových gigantů stojí muži. V čele vlád, rozhodujících o budoucnosti států stojí muži. V civilizovaných zemích. O východu raději ani mluvit nebudu. Všimli jste si, jak na záběrech z východu jsou jen samí muži. Bojují, radují se, modlí se. Jenom chlapi. *plac* A chlapi budou prstem ukazovat na protivnou babu za okýnkem úřadu. Je to smutné. *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 12:08
avatar

To není úplně pravda. Co třeba Madeleine Albrightová? Ta defakto vyvolala válku v Srbsku a nyní jí patří velká část Kosova. Asi jí nikdo neřekl, že rubáš nemá kapsy... Nebo u nás Parkanová a jiné jí podobné podílející se na korupci a rozkrádání ihned jak k tomu dostanou příležitost a následně si hrající na oběti. Plno ženských na obecních úřadech, které se chovají úplně stejně špatně jako chlapi na stejných pozicích a jen tunelují rozpočty. Třeba tady u nás starostka ukradla peníze na stavbu cesty tak, že za 3 miliony nechala místo cesty postavit 3 zpomalovací hrby na jiné silnici. Předražení zakázky se neřešilo. Svině se prostě najdou mezi oběma pohlavími, akorát chlapů je díky větší průbojnosti početně víc.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jajik02678
Datum: 02.08.14 10:21
Od: ben®
Datum: 02.08.14 10:28
avatar

Dobrý den, proč tady opět vkládáte tento obrázek? Čeho je to symbol? Není to nějaká sekta?

Pokud je to sekta, tak já nemám zájem. Zdravím!

doplněno 02.08.14 10:35:

Obrázek zde již byl hned ve Vaší otázce, ale zřejmě byl odstraněn z důvodu, že nemá asi souvislost s otázkou nebo je závadný. A jeho obsah jste nevysvětlil, tak to udělejte. Proč zrovna tento obrázek a ne třeba jiný, když už máte tu potřebu obrázek vkládat?

doplněno 02.08.14 11:12:

To, že je to vytvořeno v obilí nebo nějaké vojtěšce, lze rozeznat (také by to zvládl asi Photoshop).

Ale, je to tedy pravé (?) a je to vzkaz mimozemský. Ale, proč mírumilovný - třeba nám tím hrozí a přijedou nás tady srovnat na hromadu. Je-li nějaká civilizace vyspělejší, než ta naše, tak nás zválcuje.

Jinak, myslím, že Váš záměr jsem již pochopil a tímto končím hovor.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jajik02678
Datum: 02.08.14 10:32

Krásný den!

Sekta určitě nééé! :) Ještě mne předem prosím obluvte, protože mě se v původní otázce obrázek nezobrazuje, tak jsem ho jsem dal znovu, aby ostatní se k němu mohli vyádřit ;) Jestli je zde podruhé, tak se omlouvám a není problém jej smazat.

Od: jajik02678
Datum: 02.08.14 11:05

Víte, je to pro mě velmi těžké, nemám příliš kvalitní vyadřující schopnosti, ale pokusím se Vám to vysvětlit, proč zrovna tento obrázek...

Ještě vzkaz pro všechny, kteří by můj text ihned chtěli zavrhnout, vzkazuji: NEDĚLEJTE TO :) Nechte svůj přistup k neznámím věcem otevřený, nic tím neztratíte :) Oba dobře víme, že se ve sdělovacích prostředcích určitým věcem velice rádi vyhýbají...

Otázka tedy zněla: Jak můžeme pomoci vytvořit lepší svět?

Tento symbol se objevil v Anglii 29. června v oblasti Alton Barnes. Zajímavé je, že se po několika dnech objevilo další doplnění totoho symbolu, tedy zpráva byla více upřesněna.
Teď jsem zabruslil do tématu, které je lidem kteří o tom mají málo informací, velmi nepříjemné. Předkládám zde něco o něčem, co připomíná absolutní nesmysl, science fiction :) To je samozřejmě v pořádku, je to vlastnost a součást našeho chápání světa, který nás obklopuje.

Pokud vezmeme výskyt symbolů pouze v Anglii, tak je dle mých dostupných informací možné považovat za pravé zhruba 20%. Tento symbol po přeskoumání vykazoval znaky pravého, člověkem nevytvořeného obrazce. Pokud tedy určitá inteligence (která se snaží nám pomoci), má záměr nám obyčejným lidem určitým způsobem vyádřit jeden z faktů naší společnosti. Tento symbol mi tedy říká, že ač se to na první pohled nezdá, věci okolo církve nám přinášejí ohromné utrpení. Čím více k nejvyšším místům, tím mají na svědomí více utrpení.

Budu pokračovat dále...

Od: jajik02678
Datum: 02.08.14 11:39

Pokud mohu a je mi umožněno nahrát obrázek, tak doplňuji pokračování, které se tam objevilo. Přiznám se, že vysvětlení již nepřečtu.

Od: jajik02678
Datum: 02.08.14 11:30

To je skvělé, kolik máte zajímavých otázek! :) Určitě bych dokázal na některé odpovědět. Zajímám se o tyto informace sedm let. Rozvněž nejsem neomylný.
Obrazec je pravý, tedy vytvořený civilizací, která není z naší sluneční soustavy (mohli by být z naší galaxie). Jde o to, že se na tyto zprávy nemůžeme dívat jako na vzkaz od jedné civilizace. Je to komunikace se zástupem civilizací, protože oni jsou mezi sebou všichni v kontaktu, snaží se spolu žít v míru (co by to bylo jinak za inteligenci že, kdyby si šli po svých územích...)
Pokud by nás chtěli vyhladit, zabrat nám naše území, naši Zemi, mohou to udělat během minut... Disponují těmi nejvyššími technologiemi, které si ani neumíme představit. Pokud by to chtěli udělat, nevytvářeli by nám zde každoročně desítky zpráv o tom, jak vesmír funguje, jak je krásný, jedinečný... Žijí s láskou a mírem - je to jedna ze součástí vesmíru. Je to náš vesmír, jak je nastaven a postavený - oni mu již rozumějí...
Pokud si představíte dítě, které nikdy nepoznalo domácí násilí, rodiče se nehádali, dávali mu svoji lásku najevo, neměli tolik starostí díky okolnímu prostředí a technologii, nemělo ve svém životě války... Takové dítě říkám, že by se snažilo Vám v každém okamžiku a kdykoliv pomoci... Od takového člověka pak nemůžete čekat žádnou zášť, když ji nikdy nepoznalo...

 

Od: buss
Datum: 02.08.14 14:02

Neujíždějte, vyjadřujte se k otázce nebo si založte obrázkárnu k jiným civilizacím a co nám tady pravého nechávají (bože můj) a jak je vysvětlovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 14:12
avatar

Jak můžeme vytvořit lepší svět? No třeba tím, že budeme vychovávat děti, aby si vážily rodiny, přírody a chovaly se k sobě navzájem slušně. Že se budeme dětem věnovat a ne je odkládat do jeslí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 16:44
avatar

Navrhuji, abyste začal u sebe: Nespamujte svými nesmysly poradny či fóra. Pokud se Vám vkládané obrázky líbí, použijte je na plochu, případně někde, kde se scházejí lidi, zabývající se tímtéž. Tady není žádná galerie ani sněm "ufologů" ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc*
Datum: 02.08.14 16:57

já bych navrhoval nakoupit předplatné Strážní věž a jít si stoupnout někam k podchodu...- může pak být líp?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.