11. září 2001- Kdo stojí za útoky?

Od: Datum: 01.08.14 13:46 odpovědí: 49 změna: 02.08.14 22:26

Zdravím, nemám žádný dotaz ale spíše mě jen zajímá názor ostatních. Poslední dobou hodně štu, slyším a podobně o útocích na WTC v New Yorku. Různě na diskuzích po příspěvky nebo mezi lidmi slyším různé názory na tuto katastrofu jako že za to může Al Kaida až po to, že vše sama zkonstruovala a provedla americká tajná služba.

Co si o tom myslíte vy a jaký je váš názor?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hanesz
Datum: 01.08.14 13:49

Mě osobně připadne hodně přitažené za vlasy, že by si sama USA naplánovala a provedla takovou akci při které by zemřeli tisíce lidí. Ale zase na stranu druhou, to pro ne byla výborná záminka ke vtrhnutí do Afghánistánu. Zastávám názor, že USA se na tom nepodílela ale zároveň ani nevylučuji myšlenku, že o nějaké plánu věděla, ale nazakročila právě pro to, aby mohli později do Afghánistánu vtrhnout a neříkalo se, že to bylo bezdůvodně.

Od: janplinto*
Datum: 01.08.14 13:53

Nevím, kdo za tím stojí a neznám jeho motivy, ale budovy byly zničeny trhavinou, nikoliv nárazem letadel. *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.14 17:53

Naletěl jsi na hoax :o))

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.14 23:07
avatar

Prdlačky... stačí číst, mezí řádky, což Vám zřejmě nebude vlastní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paniks*
Datum: 01.08.14 13:58

no oni z toho hlavně udělali šílenou mediální kampaň a udělali z toho velké divadlo aby měli záminku otevřeného konfliktu se zemí která jim "nevoní".. pochybuju že i při tom jak je amerika prohnilá by zabili své vlastní lidi takovýmhle způsobem.. řekl bych že za tím teroristi byli a USA toho jen vhodně využilo

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.14 14:12
avatar

Rozhodně nevěřím žádným konspiračním teoriím.

doplněno 01.08.14 15:35:

Jeden z pozitivních důsledků 11. září je to, kolik se po celém světě objevilo nových a nečekaných expertů na statiku železobetonových budov, metalurgů, zkušených střelmistrů, politologů a mnoho dalších profesí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paniks*
Datum: 01.08.14 14:15

taky bych řekl že je to blbost..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.14 14:34
avatar

Myslím,že o tom bylo už tolik napsáno a zdokumentováno,že snad nemůže být nikdo,kdo věří tomu,že budovy spadly nárazem letadel.Nemá to nic společného s komspiračními teoriemi.Jinak ti lidé,kteří pilotovali letadla byli vycvičenii v USA.Docela mě šokovalo.když tehdejší premiíér Zeman při návštěvě USA byl přemlouván tajnou službou k tomu,aby prohlásil,že 11.září se připravovalo v České republice.Tehdy to odmítl,ale sdělil to naší tajné službě po návratu co po něm chtěli.Jinak jsem přesvědčen,že o tom tajné služby USA věděly,ale nic neudělaly,neboť se jim to hodilo.A že při tom zemřelo tolik lidí?Ztráty jsou povoleny.Nic víc,nic míň.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.14 23:17

Myslím, že byste neměl věřit každé blbosti, kterou si někde přečtete...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.14 15:17
avatar

Neoficiální Youtube videa řeknou pravdu. Navíc náraz velkých dopravních letadel nebyl poprvé u WC v NY, ale i jinde a efekt byl dost odlišný, takže samovolně by tragédie dopadla jinak.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jokec
Datum: 01.08.14 15:47

Řekněte duvod proč by to nemohly byt letadla. Ono totiž co se stalo v USA, o tom je snad nekonečno teorii, asi se tam hodně nudi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.14 16:15
avatar

Byla potřeba záminka pro vpád do Afghanistánu a našla se. Afghanistán je ohromným nalezištěm nerostných surovin (zlato, železná ruda, měď, lithium..) Kdesi jsem narazila na zajímavou stránku a musím souhlasit s některými věcmi, co tam uvádějí, mj. to, že se teroristé k akcím téměř vždy (a hrdě) přihlásí, což se tady nestalo. Několik profesionálních pilotů a instruktorů létání se vyjádřilo, že je prakticky nemožné s takto velkým dopravním letadlem přesně sestoupat a říznout s ním do mrakodrapu, aniž by člověk nebyl profík - což únosci letadel nebyli.

Každopádně doufám, že se jednou ten, kdo je za to odpovědný, bude smažit v pekle.

doplněno 01.08.14 17:50:

Amíci si odjakživa zabírají území, ze kterých může něco kápnout. Každopádně se našla záminka pro vstup do již vzniklých konfliktů a vstup na území. A letadla trefila budovy až hodinu po startu, takže navést letadlo z běžné výšky na klesání v takovém úhlu a přesně do relativně úzké budovy vyžadovalo dle odborníků profi zručnost, zatímco teroristé měli jen základní kurz.

Ať to bylo, jak chce, je to neskutečný svinstvo. Chudáci lidi, co museli skočit, aby se neusmažili.

Být po mém, ženu je z Evropy hodně velkým a dlouhým bičem.

doplněno 01.08.14 17:51:

A jak říká otec přítele - ne každý islámista je terorista, ale každý terorista je islámista.

doplněno 01.08.14 18:05:

Aloisi, ano, to je oficiální verze.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.14 17:37
avatar

No sice jsou tam bohatá naleziště, ale nevím, že by tam amíci něco těžili...jinak trefit po startu 400 metrů vysokou a téměř 70 m šikou budovu s tak velikým letadlem, nemůže být až takový problém, ti arabáši svinští chodili na leteckécké kurzy a to jim stačilo. Parchanti odporní! Nemůžu na to ani myslet, vždycky se vzteknu. A ještě je v Evropě vítají, prý je islám mírumilovné náboženství, na to jednou doplatíme...

doplněno 01.08.14 19:02:

Podle mě si vždycky zabírali území, kde něco kape Anglie, Francie, Portugalsko a ostaní evropské státy, pravda, už je to dávno...ale že by něco vyložene zabrali Amíci, to nevím. Zrovna Afganistán je stojí děsivé peníze a životy jejich lidí. Buďme za Amíky rádi, ne že bych souhlasila se vším co dělají, ale USA jsou hlídací psi světa, bez jejich síly by to tu vypadalo kdoví jak...

Ale nechci se hádat :) každý to vidí trochu jinak. Aspoň se shodneme na islamistech :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.14 18:01

Zatím se v Afhghanistanu těží jen opium, jehož prodej po celém světě je zdrojem příjmů Al Kajdy. Spojenci odtud brzy odejdou a žádné zlato a stříbro si neodvezou. Žádná západní společnost nebude investovat do těžby nějakých surovin v tak bordelářské nábožensky zaslepené zemi. Vojenský zásah Západu byl čistě proti výcvikovým táborům Al Kajdy a honem na toho zmetka, který zorganizoval atentát procedený na WTO v New Yorku dne 11.září 2001 a na jehož jméno si momentálně nemohu vzpomenout. :o))

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 01.08.14 19:38
avatar

Dobrý den, kdo stojí za útoky? Já, ani nikdo z rodiny, ne. Za kamarády se také mohu zaručit.

Soused tvrdí, že v tom nejede, ale kouká divně - přesto mu věřím (i když jistotu nemám). A to samé máte Vy - tedy, tu nejistotu, do které Vás uvrhla všeobecná honba za senzací a snaha vysvětlovat věci různým způsobem, ale hlavně ne normálně. Já souhlasím s Cimrmanem, že za všechno mohou trpaslíci, čímž přidávám další spikleneckou teorii. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.14 21:13
avatar
Když to tady čtu, tak chci jen říct, abyste nevěřili hned každému dokumentů (on to vlastně dokument není, jelikož neobsahuje fakta, ale pouze otázky a teorie). Snad na každé významné události se najde spoustu nejasností a toho právě tito filmaři využívají. Film se pak dobře prodává, protože ukazuje jinou pravdu a lidi bohužel po jednom shlédnutí hned uvěří, aniž by si zjišťovali další fakta. Je třeba se na pohled dívat z obou stran a ne hned všemu slepě věřit.
A nejvíc mě překvapuje, kolik je tady expertu na pády mrakodrapů, že jsou přesvědčený, že pád zavinila trhavina. Kolik z vás už vidělo padat mrakodrap po srážce letadel, že to tak všichni víte? Nebo jen slepě papouškujete informace z těchto dokumentů, které tam vykladali údajně nějací experti?
Ono, když člověk něčemu věří, tak si vždycky pro své tvrzení důkazy najde. Ale o tom to přece není, ne?
Tímto příspěvkem se nepřikláním ani k jedné straně, jen jsem chtěl poukázat na to, jak dnes lidi přemýšlejí.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jokec
Datum: 01.08.14 21:26

Teš nechapu no proč trhavina , všeobecně se tvrdi letecke palivo, myslim si že z trhaviny by ty kousky mrakodrapu odletovaly, a zvuk by take šel rozpoznat na nahravce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.14 22:00
avatar

Budovy WTC byly stavěny tak, aby odolaly několika zásahům velkých dopravních letadel. Vnitřní železobeton byl tak silný, že nemohl být zničen relativně křehkým duralovým letadlem. K tomu byla konstrukce chráněna proti žáru tunami azbestu. I kdyby letecké palivo vyvinulo teplotu nutnou pro roztavení jádra budovy, což je samo o sobě fyzikálně nemožné, pád by vypadal úplně jinak - zkroucení a odlomení na některý bok. To co jsme viděli byl klasický odstřel a to u všech 3 budov WTC. U té poslední, nižší, to bylo už zcela zjevné. Není možné aby lokální statická porucha způsobila zcela souměrný pád celé budovy. Pád části Pentagonu byl podobná blamáž. Doslova papírový nos letadla tam prorazil snad 5 železobetonových zdí. I když je v okolí Pentagonu nejvíc kamer z celé ameriky, byl zveřejněn jen záznam kde není vidět vůbec nic. Ostatní byly utajeny. Běžně hlídkující letadla odvolali.

Je tu hodně otázek ohledně motivu. Hlavně - komu útok prospěl nejvíce? Není to stejný případ jako v Pearl Harboru, kde USA o přesném termínu útoku věděly s předstihem (rozšifrovaly japonskou komunikaci) ale kvůli podpoře civilního obyvatelstva ke vstupu do války tam nechali pozabíjet vlastní lidi? To není konspirace, to je nedávno odtajněný fakt.

Proč majitel WTC budovy pojistil těsně před zničením? Nezbavil se tak jen obrovské finanční zátěže kterou budovy představovaly? Byly nacpané azbestem a potřebovaly již rekonstrukci, která by se nevyplatila, protože by stála více než postavení nových. Díky 11. září měly USA záminku již pro 3 válečné konflikty - Afghánistán, Irák, Libye. Mohou od té doby kohokoliv zavřít a zcela zničit i bez soudu když o něm i bez důkazů prohlásí, že je terorista. Domnělé teroristy mohou zabíjet drony kdekoliv na světě bez soudu. Skutečně si nemyslím, že takový útok dokázali provést nějací islamisté. Co by z toho měli? Kde by sehnali tolik termitu nutného k roztavení konstrukce budov? Jak dnes vidíme, jejich boji to nijak nepomohlo. A co je nejzajímavější - bin Ladin útok schválil, ale nikdy se k němu nepřihlásil.

Prostě si myslím, že jako v případě Pearl Harboru se pravdu někdy za 50 - 100 let dozvíme. To znamená v době, kdy už lidé odpovědní za tuto tragédii budou mrtví a nebude je možné soudit. Do té doby se budeme tvářit, že fyzikální zákony nemají obecnou platnost. Protože pravda je příliš strašná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jokec
Datum: 01.08.14 22:32

Teplota paliva při hořeni dosahuje až 1800C což je několik stovek stupnu nad teplotou tani azbestu. Jinak palivo se ti hezky rozleje takže tavi plošně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.14 22:58
avatar

Teplota hoření kerosinu je cca 800 stupňů a ocel se taví kdy? S teplotou 1800stupňů by letadlo ani neodstartovalo, poněvadž by mu dřív shořely motory.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jokec
Datum: 01.08.14 23:21

"Ke
spalování se použije pouze 􀃾ást vzduchu, zbytek slouží jako z􀄜e􀄇ovadlo, které snižuje
teplotu spalin v komo􀄜e z cca 1 800 °C na cca 800 °C, což je teplota, kterou bez poškození
snáší použité konstruk􀃾ní materiály."

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 00:30
avatar

Samozřejmě teplota v motoru může být vyšší, při vyšším tlaku. Při běžném tlaku, venku na vzduchu nemůže toto palivo roztavit ocel...prostě amíci si to shodili sami.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jokec
Datum: 02.08.14 07:18

Ale dosahuje :D, toto neni to očem bych vubec pochyboval jestli by letecke palivo roztavilo ocel, to je jasne. Ale spiš mě zaraži jestli by opravdu tak dobře plošně pusobilo, tam bych pochyboval.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 10:32
avatar

Už při červeném žáru (cca 500 stupňů) ztrácí ocel většinu pevnosti, to ví každý vesnický kovář.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pornoherec
Datum: 01.08.14 23:30

vláda chrání korporace, jsou to obchodníci jim jde o zisk, je jim jedno kolik lidí zemře nebo ne. Pak je tu další článek do skládačky - illumináti dokončujou to co hitler načal, akorát že hitler vsadil na bleskovou válku, kdežto EU v čele rotšíldů vsadili na postupnou změnu, tak aby nevznikali hromadné protesty.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 06:33

Pevnost oceli výrazně klesá již při teplotách nad 600°C. Tvrzení, že šlo o klasický odstřel je dost ůsměvné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jokec
Datum: 02.08.14 07:21

Jestli je jednalo o odstřel, jak dokazali navest letadlo přesně do mista trhavin , to musel byt opravdu nějak hodně šikovny pilot, když dokazal navest letadlo přesně bez toho aniž by to někde měl na mrakodrapu označene.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 09:45
avatar
Ta budova byla prospikovana trhavinami celá od spodu AZ nahoru. Ty jsi neviděl ty filmy? Na netu je jich celá řada. Dávali je tam několik týdnů předem. Proč myslíš, ze se zřítila pod sebe? Proč se neprevratila, kdyz tvrdíš, ze palivo konstrukci roztavilo v místě nárazu? Tam se i dozvíš, ze roztavit ocel palivem je zcela nemožné.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 11:09
avatar
Stirecek, jak můžeš argumentovat na základě těchto subjektivních filmu, které nejsou ničím podložené a jsou strašně subjektivní.
Kdyby místo toho filmaři natočili film o tom, že 11. září udělali mimozemšťani, dali by tam spousty otázek, pochybných faktů a mluvili by tam ti jejich odborníci, taky bys tomu hned slepě věřil a psal tady na diskuzi, že to tak bylo, protože to říkali v tom filmu?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 13:38
avatar

Každý si udělá obrázek sám, víš? Ono taková budova vydrží náraz letadla, vydrží zemětřesení a jako náhodou se sama poskládá pod sebe? Slepě tomu věříš ty, byl to řízený odpal, aby nepoškodil okolní budovy. Pokud by horní patra padaly, převrátí se, jako když nařízneš strom a k zemi půjdou cestou nejmenšího odporu, protože dolů by se nedostaly. Proč z těch budov byly na několik týdnů odvolaní hlídači se psy, , kdy se tam umistovaly ty trhaviny? A jako záhadou si majitel tyhle budovy v předstihu dobře pojistil...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 13:57
avatar

Přesně tak... Je tam ohromující spousta nevyřešených věcí. A navíc, ani sama vláda se nemá k tomu, aby to vyšetřila...

Proč asi..?!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 18:36
avatar
Stirecek: ty to stále nechápeš, já se nepřikláním ani k jedné straně, jen jsem napsal, že interpertujes pouze věci z filmů. Kde máš, jistotu, že opravdu byli ti hlídači odvolaný? Ti filmaři si tam spoustu věcí vymýšlejí, dají tam napínavou hudbu a výsledek je na světe.
Tím, neříkám, že to tak nemohlo být, jen říkám, že ty tvoje filmy jsou frašky plné lží.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: janplinto*
Datum: 02.08.14 07:25

Postoj k této záležitosti je pro mnohé občany věcí ryzího konformismu...být slušným, spolehlivým a poddajným jehňátkem za každého režimu a každé roční doby. S oficiálními názory souhlasit pro jistotu ještě dříve, než jsou vůbec vysloveny. Proč si dělat problémy... *blee*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dezz*
Datum: 02.08.14 10:08

O dvojčatech a útocích už toho bylo tolik napsáno a zdokumentováno, myslím, že pravdu se nikdy nikdo nedozví a myslím, že to je i záměrem.. Lidem se neustále předhazuje xy témat ke konspiračním teoriím, aby si zaměstnávali hlavu věcmi, které stejně nevyřeší a zapomněli se dívat na to, co by vidět měli.. Je to pořád stejná politika, hodíme lidem něco, nad čím se budou rozčilovat, zkoumat to nebo naopak jásat a mezítím v tichosti projde xy zákonů, změní se xy daleko důležitějších věcí atd.., jenže to nikdo přes svou zaslepenost neuvidí. Nebo jen menšina, která s tím bohužel nemá šanci hnout.. Stále stejné stádo ovcí..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 10:47
avatar

Tak, tak... *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cabas*
Datum: 02.08.14 11:24

Já říkám,že jestli si to neudělali sami,tak o tom určitě věděli,Zajímavé,že pentagon to jen tak lehce -štrejchlo-,na Bílý dům se nedostali vůbec,ale dvojčata to odesr-aly celé,když nechaj klidně umírat svoje mladé kluky v honbě za majetky,tak proč by nenechali umřít -pár-civilistů,nedávno to někdo přece řekl v našem parlamentu,že si to udělali sami a média ho označila za blázna,takže za mě-udělali si -to-sami.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 11:26
avatar

Nelze, než souhlasit.!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 13:58
avatar

Ano, a Evis Presley žije... jo taky na Měsíci nepřistáli.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 15:44

No a kondenzační čáry za letadly jsou ve skutečnosti chemikálie, které jsou záměrně na nás rozstřikovány.

Lidská hloupost a vesmír jsou nekonečný, jen u toho vesmíru to není jisté.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 16:26

Proč spadla budova č.7, kde je k vidění nějaký záznam letadla letícího k Pentagonu?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 17:09
avatar

Budova č.7 se sesunula díky řízenému odstřelu. Pád byl příliš rovnoměrný, tak dokonale železobetonová budova přirozeně nepadá. Všechny videozáznamy s nárazem letadla do Pentagonu jsou tajné. Proč, když jejich zveřejnění by smetlo ze stolu naprosto všechny konpirační teorie? Důvod je asi jasný.

Někdo to odmítá přijmout, ale těm co vládnou jde vždy jen o peníze. Třeba do Iráku šly USA na základě podvržených důkazů a co tam způsobily? Za Husaina tam byl relativní klid. Dnes je tam islámská genocida nejhrubšího zrna, jen díky USA. Srbsko je díky USA jedna velká ekologická katastrofa - zamořené ochuzeným uranem z amerických střel a těžkými kovy a jedy z humanitárně zničených průmyslových podniků. Nebo třeba dnes - USA doslova rozpoutaly válku na Ukrajině stejným divadlem jako dříve v Kosovu - a proč? Už to vyšlo na povrch - USA bude vyzbrojovat ukrajinskou armádu. Takže zase bude práce a na nějakou dobu se oddálí totální bankrot. K tomu dostanou bonus v podobě průmyslového Donbasu a možnosti těžit tam břidlicový plyn. A hloupá EU se dostane do krize jakou jsme ještě nezažili - sankce způsobí zpřetrhání obchodních vazeb s Ruskem a mnoho firem u nás zkrachuje. Osobně znám 2 firmy, které zaměstnávají celkem kolem 100 lidí a 90% jejich produkce jde do Ruska. Zatím odolávají tlaku, ale jestli jim EU podrazí nohy, prostě skončí a budou další nezaměstnaní.

Proč nechali američané zničit Pearl Harbor i když o útoku věděli dlouho dopředu? Protože následujícím vstupem do války se USA ohromně ekonomicky zmohly a defakto položily základ pro pozdější vojenskou nadvládu. Takže bohužel, za vším podobným zlem dříve i dnes je vždy jen chamtivost mocných. A jak je vidět, ten kdo má peníze si dnes může koupit i pravdu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jokec
Datum: 02.08.14 18:49

Prošpikovana naložemi :) , a to si jako myslite že by ji v troskach nenašli? Navic o te konstrukci, budovy se stavěly 19661972, to neni dnešek, tehda se použivala jinači ocel, jinači konstrukčni znalosti, takže to pro terroristy nebyl problem. Navic americka tajna služba o tom věděla za posledni tyden odposlechla několik set možna i tisice hovoru, ale stale se nemohla dozvědět kdy a kde atentat bude proveden.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.14 20:00
avatar

Jasně, takovou budovu by musely špikovat stovky lidí několik dnů, někdo by ty nálože musel vyrobit, nakoupit, přivézt, instalovat, za plného provozu kdy tam dělaly tisíce lidí, špikovači jim prošpikovávali kanceláře náložema, nikdo nic neviděl, neslyšel, akorát konspirátoři to pak propíchli...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jokec
Datum: 02.08.14 20:13

No nejen to, ona by normalni nalož nestačila, museli by použit termit tim padem se dostat až k nosniku, ktery byl s největši pravděpodobnosti zadělan betonem, minimalně sadrokartonem, a to už člověk pozna

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 02.08.14 22:05

Zajímavé že by musel být použit termit a místo toho stačil obyčejný letecký petrolej :-D :-D

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: jokec
Datum: 02.08.14 22:06

Jestli strčiš do každeho patra nenapsadně nadrž leteckeho paliva proč ne

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 02.08.14 22:10

Bylo to celé v režii USA stejně jako malajské letadlo nad Ukrajinou...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jokec
Datum: 02.08.14 22:14

Ja vim, nějak se mi nezda to, že jsem dneska zakopl, nwm jestli vtom nemělo ruky Rusko.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 02.08.14 22:26

Tvé zakopnutí neovlivní celosvětové mínění, USA šťourá do Ukrajiny a nějak se nic moc neděje, do sankcí proti Rusku se nikomu moc nechce a tak USA přitvrzuje, aby lidi na celém světě byli při nich.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.