Nejde mi močit mezi chlapy

Od: Datum: 31.07.14 19:50 odpovědí: 15 změna: 01.08.14 18:08

Jen mi 16 a mám problém močit na veřejných pánských záchodech v přítomnosti někoho. Prostě jako by se něco "ucpalo" a nejde to :( má někdo podobný problém?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.07.14 19:53

Podívej se na film Účastníci zájezdu tam to jeden cucák vysvětluje klukovi na záchodcích A jinak si z toho nic nedělej já třeba raději chodím do kabinky než močit ve společnosti jiných

Datum: 31.07.14 19:59

Je to v pohodě, taky mám ten samý "problém", ani to nepovažuji za problém, je to psychický, když je člověk opilý, tak se vyčůrám kdekoliv. :-D

Datum: 31.07.14 20:09

Já v Tvém věku s klukama soutěžil, kdo dochčije dál a kdo se "podepíše" do sněhu... *smich*

Vždyť je to sranda. Nesmíš to brát tak vážně a hlavně nad tím vůbec nepřemýšlej.!

Vždyť je to přirozené. Buď v klidu.! *palec*

Datum: 31.07.14 20:13

Mě je 34 a střízlivej se vedle někoho nevymočím ani za nic :)

Ale stačí dvě piva a už vyhrávám soutěže kdo dýl :)

Datum: 31.07.14 20:14
Má to tak spousta lidí, jak tam není sám je to docela jiný proud než když odcházím ze záchodu a dotyčnému se uleví podstatně víc. :-D mám to stejně. Chcete si to tak nebrat, ale ne každý to dokáže.
Datum: 31.07.14 20:16

Normálka. Je to pro vás veliký problém navštívit kabinku a svoji potřebu vykonat tam? Asi to není nejmužnější, ale pro úlevu od plného močového měchýře velmi blahodárné. Pokud si chlapi mohou holit nohy i hruďě, tak klidně mohou začít čůrat v sedě na prkýnku.

Jinak - váš problém má ve vašem věku asi hodně chlapců. Je to psychického původu. S přibývajícím věkem problém možná zmizí.

Datum: 31.07.14 20:49

Já už taky nejradši čůrám v sedě.

1. Je to pohodlnější.

2. "Nenaprskám" vedle... *smich*

3. Už mi dááávno není dvacet a trvá to dýl. :(

Datum: 31.07.14 21:02

Taky mám problém se "odzátkovat". Chce to myslet na něco jiného, zaměstnat mozek a tam tomu dole nechat volný průběh. Nechápu proč není standartem oddělení pisoárů zástěnou. Psychologicky by to trošku pomohlo.

Od: ad®
Datum: 31.07.14 21:19
Ahoj. Je mi 15 a dříve jsem to měl taky. Teď se to taky vždycky nepovede, ale nesmíš na to moc myslet. Jinak tady je tomu věnován celý web. http://www.stydlivymechyr.cz/
Datum: 31.07.14 21:32

Zkus to v dámských záchodcích,třeba ti to půje líp.

Datum: 31.07.14 23:41
Tohle má spousty lidi.
Taky s tim mám často problém, když jsem na veřejných záchodech mezi cizími.
Pokud ale dotyčného znám nebo jsem napitej, problém je pryč.
Tak buď v klidu a netrap se tím.
Datum: 01.08.14 00:10

Ahoj. Jo, dej tomu čas. A ani kůli tomu nemusíš hned zachlastávat. To čůrání v sedě se docela praktikuje. Soused to už dělá asi 30 let. Žena si prý přála a pánovi se nechtělo omývat obklady. Asi měl široký rozstřik.

Datum: 01.08.14 00:12

Sáákryš, žebych to byl já..? *smich*

Datum: 01.08.14 18:08

Žena si to přála hlavně kvůli tomu, že byla líná dávat dolů prkénko :o)) Mě říkal jeden doktor, že chlap má močit ve stoje kvůli dokonalému vyprázdnění.

Datum: 01.08.14 08:13

To je úplně běžná věc. A čím víc v tu chvíli na to myslíš, tím víc to nejde. Je to jen obyčejný stud a potřeba soukromí. Tohle zná snad každý chlap. Všimni si, že malé děti s tím problém nemají. Chovají se přirozeně, bez zábran. Jak tu bylo psáno, opilý člověk taky ztrácí zábrany a je mu to jedno. Možná přijdeš na to, jak se uvolnit a nemyslet na to. Prostě musíš umět vypnout. Někdy se mi to povede, někdy ne. A řešením je kabinka. A jestli ti je trapný jít v tu chvíli do kabinky, je to zase jenoum stud. Prostě to neřeš, zajeď tam a vypusť se ;)

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.