Jak si usmirit kamaradku

Od: Datum: 30.07.14 18:08 odpovědí: 12 změna: 31.07.14 19:37
Jak si mám usmyrit kamaradku na který mi ale opravdu záleží? Mi jsme byli na zábavě a já jsem se samozřejmě opil co jiného se tam da dělat:).jenomže už jsem pil od rána takže tam jsem přišel hodně opili. ale pak nevím co se stalo hodně jsem se naštval ani nevím proč asi ze byla z jinýma i když vim ze me nahanela ale opilimu člověku se nic nevysvetli ze?sebral jsem se a odešel domu.když jsem dorazil domu tak jsem ji napsal ze je p... a at de do PR... .Rano jsem se probral a první co bylo hned jsem jo napsal ze to tak nemyslím ze jsem to přehnal ale už bylo pozdě.ted si sice písem ale není to takové.sice napsala ze ji to stve a ze to hces CAS ale nevím co mám dělat?čekat se mi nechce i když nic jonyho už mi nezbyde asi
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kukla
Datum: 30.07.14 18:20

mi jsme byli ... , přišel jsem hodně opilí ... to seš frajer kámo :D máš už základku?

Od: asd*
Datum: 30.07.14 18:24

Co by, kup kytku a běž za ní osobně omluvit se. Když ti neotevře, tak se omluvíš přes dveře a kytku tam necháš. Nic lepšího nevymyslíš ;)

Od: olaf71*
Datum: 30.07.14 18:35

já jednou dostal kytkou za dva litry přes hlavu

Od: asd*
Datum: 31.07.14 13:36

:-D

S ženami je to složité ;)

Od: elkami
Datum: 31.07.14 19:37
Datum: 31.07.14 06:45

Já si myslím, že si ji udobříte jedině tím, že dokážete jí a hlavně sobě, že nejste na alkoholu závislý, že jste chlap, který se ovládá a pít nemusí. Takové pindy, jakože co jiného se tam dá dělat, jsou fakt na hlavu. Na zábavě byla spousta lidí a ožralých bylo jen několik. Takže se tam dá dělat i něco jiného, než jen lít alkohol do hlavy. *sok* Ani se jí nedivím. Neudobřovat se, změnit si nastavení v sobě. Až pochopí, že alkoholik nejste, přivítá vás.

Od: cuca®
Datum: 31.07.14 15:13

Upřímně, když by mně někdo řekl, že jsem p..a, a vím, že to v tu chvíli myslí upřímně, má u mě na dost dlouho, možná na pořád utrum.

Tohle se bude těžko odpouštět, ikdyž v tomto případě alkohol může hrát přilepšující roli, říct či napsat ji tohle za střízliva tak je s vaším kamarádstvím nadobro amen, ale když ví, že jste byl opilý... ikdyž se říká, že opilí a děti říkají pravdu.

Každopádně moje rada zní, omluva a pak čekat. Jestli se s vámi bude chtít stýkat, udělá to, jestli ne, Vaše smůla.

Od: su
Datum: 31.07.14 15:46

Já bych koupil kytku a dárek je jedno jaký a šel bych za ní a omluvil bych a když neotevře tak bych napsal dopis a nechal ho pred dveřmi a kytku tam taky polož takle sem to udelal taky a je to v cajku

Datum: 31.07.14 18:59

hlavně jí nepiš...

Datum: 31.07.14 19:16

Pokud ti na ní záleží, tak se nesnaž nic usmiřovat a na nic nečekej. Nech ji jít vlastní cestou s někým jiným. Pod vlivem alkoholu jsi jí upřímně řekl, co si o ní myslíš. A pokud máš o ní takové mínění, tak se přece s takovou nebudeš zahazovat. Z tvého dotazu vyplývá, že jsi s alkoholem docela kamarád. Pokud dáváš přednost alkoholu před ní, tak vztah s tebou pro ni není asi to pravé.

Od: buss®
Datum: 31.07.14 19:29

já četl jak usmrtit ...

Od: laci®
Datum: 31.07.14 19:34

klasika - kvety a syp si popol na hlavu = sprav zo seba debila, ako ťa to mrzi a tak... :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.