S kytarou za pár šupu na koncert

Od: Datum: 13.01.13 19:30 odpovědí: 2 změna: 13.01.13 20:09

DObrej,chtěl bych se zeptat,mám rozbitou kytaru s kterou sem odehrál pár koncertu take te´d mi zbejvá ne se mi spraví hrát s mojí 1kytarou za cca 2tis,myslíte e uhraje na koncertu? technicky?
Nejsem si jistej,moná blbá otázka..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.13 19:39

Otázka je jinde - proč by to neuhrála?

Jestli drí pohromadě a je vyřeená otázka snímání, pak není důvod, aby koncert neuhrálo i pádlo za pětikilo z bazaru.

Kvalita zvuku je věc jiná...

Nneuvedl jste druh hudby a pozici kytary v kapele, ale jestli jde o doprovodnou kytaru rockové kapely, pak bych to neviděl vůbec černě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.13 20:09
avatar

Nezáleí na tom, zda kytara stála 2 tisíce, nebo 30, důleité je, jak na ni "válí". I na obyčejnou kytaru se dá pěkně hrát, kdy na to někdo má.

Moji nejoblíbenějí jsem nala V KONTEJNERU. Ano, v chatové osadě na Sázavě jsme nesli s vnoučaty pytel s odpadky do společného velikého kontejneru. Leela hned navrchu. Čistá, nepokozená, vechny struny, stačilo ji jen naladit, pro jistotu otřít vlhkým hadříkem a je to nástroj, e mu není rovno! *palec* Váím si hlavně toho, e má krásně měkký dohmat. Ta moje předchozí, řádně koupená, byla dost tvrdá, nepomohlo ani prořezání.

Dodnes nevím, zda se někomu opravdu znelíbila, či zda si ji tam neuschoval jenom nějaký ovíněný tramp. A pak na ni mohl zapomenout. Kdo ví? Jaga.

Měla jsem prostě jednou těstí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.