Nastřelené zuby

Od: Datum: 11.09.14 22:01 odpovědí: 10 změna: 14.09.14 00:15

Máte někdo zkušenost s nastřelenými zubními inplantáty,,,,spodníma

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.14 23:10

O kolik nastřelených zubů se jedná? Nemám s nimi zkušenost, ale v rodině taky řešíme možnost nastřelení jen 1 zubu. No implantáty - vydrží prý okolo 10 let, a není jisté, že je čelist zubní přijme... Tak nevím, no.

Datum: 12.09.14 11:25

Psala jsem Antonínovi Šimůnovi jsou tam různé dotazy,vím že se zuby nenastřelují ,,vím postup ale kde to dělají v Ostravě.Nechci celý spodní skelet ale asi 3 a pak můstek,S horním jsou problémy a tam se prý již musí doplnit kost.

Datum: 11.09.14 23:47

Implantáty se nenastřelují, ale šroubují do čelistní kosti. A zkušenosti mám. Mám 6 implantátů. V horním i dolním patře. Můžeš se ptát.

Datum: 12.09.14 11:28

Jedná se mi o dolní patro na 3 zuby a třeba nějaký doplněk jako je mústek.Díky

Datum: 12.09.14 00:03

Zuby se dají leda vystřelit, nastřelit těžko :) Vlastní zkušenost naštěstí nemám, ale mamka má jeden takový zub a úplně v pohodě. Chce to ale hodně kvalitního zubaře - je důležité, aby hřeb z porézního titanu správně vrostl do kosti. Při větším počtu chybejících zubů se nedělá každý zvlášť, ale na blok zubů třeba jen 2. Je nutné počítat s vyšší cenou a následně se speciálními mezizubními kartáčky. Je také vhodné si hlídat hladinu vápníku - při osteoporóze a odvápnění kostí nemusí hřeb dobře vrůst, protože prostě není z čeho stavět. Takže omezení cukru a obecně sladidel je samozřejmostí.

Datum: 12.09.14 02:04

Nedostatek kosti není vůbec problém. Dá se dostavět...

Datum: 13.09.14 09:02

Mike007 - znáte dobrého zubaře, kde to dělají?

Datum: 13.09.14 13:08

Chodím do Medikapu v Pardubicích. Implantologii provádí Dr. Mottl. Všechno drahý jak ďas, ale jsem maximálně spokojený.

http://www.medikap.cz/cs/

Datum: 13.09.14 13:27

To vím že je to velice drahé..Ale nevím pro tento rok..

Datum: 14.09.14 00:15

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.