Jak odpovědět

Od: Datum: 28.07.14 09:26 odpovědí: 3 změna: 06.08.14 19:18

Zdravím, potřebuji celkem rychle poradit ,jak odpovědět na usnesení soudu- syn je v insolvenci, Hypteční banka po mě chtěla vyplatit zástavu,což jsem učinila, tí pádem se ona odhlásila z insolvence a soud mi teď píše , zda se chci přihlásit místo ní,což beru jako že ano, ale nevím jak to formulovat- soud mi píše zda navrhuji vstoupit do insolvenčního řízení na místo věřitele. Jak to mám formulovat? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.07.14 21:19

Betty. Předpokládám, že jste byla ručitelem svému synovi. Takže si najedete na stránky justice.cz a tam si najdete přihlášení pohledávky. Tu vyplníte. Není to těžké. Jukněte na to, když budete potřebovat poradit, tak to už budeme řešit přes vnitřní poštu, páč tam budou Vaše osobní údaje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: judrdavidvoz
Datum: 06.08.14 11:55

Dobrý den.

Je důležité podání formulovat tak, že hodláte vstoupit do oddlužení místo dosavadního věřitele, hypoteční banky. Podstatou je, že vy místo banky vstoupíte do insolvenčního řízení (řízení o oddlužení) jako subsidiární věřitel.

S pozdravem

JUDr. David Vozák

Ohodnoceno: 0x
 
Od: betty591
Datum: 06.08.14 19:18

Děkuji za odpověď, již jsem zaslala na soud dopis , kam jsme napsala jednací číslo a větu, že hodlám vstoupit do ins.řízení místo Hyp.banky, které jsem celou pohledávku na její žádost splatila. Tak snad to bude vpořádku.I tak děkuji.

Jelínková

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.