Nevíte co by to mohlo být?

Od: Datum: 27.07.14 21:44 odpovědí: 8 změna: 28.07.14 08:00

Dobrý den, poslední 3 dny mě strašně štípaly oči, dneska ráno jsem se vzbudila s bolesti v krku (škrábání) s rýmou a kašlem. Oči mi začaly strašně slzit a rudnout. Nemáte nějaké zkušenosti? Předem Děkuji za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.07.14 21:47

Alergie, zánět spojivek, nějaká viróza... Můžu jenom hádat, přesnou diagnózu vám řekne doktor. Co teplota, máte? Jste na něco alergická?

Od: nikolka6084
Datum: 27.07.14 21:56

alergická jsem:) ale nevím porč by to trvalo už tak dlouho, a navíc můj táta je vojenský zdravotník a ujisťoval mě že alergická reakce netrvá 4 dny

Datum: 27.07.14 22:00

Takže máte zarudlé oči a z nich vodnatý výtok, to sedí? To mohl být začátek nějaké virózy, která se pak rozjela v podobě škrábání v krku a rýmy. Změřila jste si tu teplotu? Koukala jste se do krku, jak to v něm vypadá? Já když mám nějakou takovou virózu, například na podzim, tak děsně kýchám, z nosu mi teče a tím pádem i z očí. Nemůže to být váš případ? A jaký na to má názor váš otec, když je zdravotník? Když alergickou reakci vyloučil...

Od: nikolka6084
Datum: 27.07.14 22:04

Teplotu nemám a krk mám zarudlý, z nosu mi taky teče :D kýchám občas :) Názor mojeho táty, to nevím, není zase doktor ale říkal že alergie určitě ne. 6e to může být zánět spojivek a nosohltanu. Uvidím zítra s ním pojedu o práce k doktorce :)

Datum: 27.07.14 22:01

no tak to asi moc dobry zdravotnik neni.. bez urazky pravdu to nemyslim spatne nebo nejak utocne.. nic proti nemu... alergicka reakce muze trvat prakticky libovolne dlouhou dobu - dokud se telo "nevyporada" s tim proti cemu vas imunitni system tak hystericky utoci.. a pokud jste treba nadale v dosahu toho co vam tu alergii zpusobuje tak muzete v tomhle stavu byt treba mesic..

Od: nikolka608
Datum: 27.07.14 22:08

ale ani nebylo kde bych dostala reakci,a navíc beru prášky na zmírnění

Datum: 28.07.14 08:00

Neznám Vašeho otce, ale z vlastní zkušenosti vím, že alergická reakce (travní pyly) může trvat i pár týdnů.

Datum: 27.07.14 21:48

hm, ze by nejaka alergie? paleni oci slzeni skrabani v krku.. ryma.. kasel.. to vypada na nejakou alergii.. nejlepsi odpoved vam samozrejme da lekar.. pokud nemate teplotu a nesmrkate / nekaslete hnis ale jen "vodu" tak nejspis pujde jen o nejakou alergickou reakci.

na nejake blizsi urceni jsou ty symptomy moc obecne..

kasel a ryma muze byt priznakem cehokoliv od nachlazeni az po malarii nebo tyfus takze ":D :D"

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.