Jmeno posledni pisničky

Od: Datum: 11.08.14 20:37 odpovědí: 9 změna: 14.08.14 11:23

Prosím jak se jmenuje ta poslední písnička na kterou tancuje?

začíná na 2:57.
Děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.14 09:48
Já jsem teď na mobilu, takže nemůžu vyhledat. Dejte www.midomi.com a spusťte písničku a klikněte na žluté tlačítko search.
Od: ja*
Datum: 13.08.14 10:46

nemam mikrak :/

Datum: 13.08.14 19:44

Konečně jsem se dostal k pc to je ona

Datum: 13.08.14 19:47

A mikrofon mít nemusíte, stačí nastavit nahrávací zařízení na směšovač stereo, to pak nahráva zvuk rovnou z pc.

Od: lmgify
Datum: 13.08.14 20:33

Kde se to ve win(7) nastavuje?

Datum: 14.08.14 10:13

Tak teď nevím, audio kartu nikde nevidím. V ovládacích panelech v hardware a zvuk by měl být ještě jinačí program na nastavení zvuku. Udělějte mi screenshot ještě z nabídky hardware a zvuk.

doplněno 14.08.14 10:15:

Pokud máte notebook, tak ten mikrofon dole by měl být vestavěný mikrofon, máte jej zakázaný.

Datum: 14.08.14 11:10

Nic jineho tam neni. Problem asi muze byt ten, ze nejsem prihlaseny jako Admin. Mam ted otevreno hodne programu, ktere se mi nechce zavirat, W7 neumoznuje rychle prepinani uzivatelu a Ovladaci panel nejde spustit jako Administrator.

Mikrofon dole je opravdu zabudovany mikrofon. Pred screenshotem jsem ho vypnul, protoze porad ukazoval, ze zaznamenava, i kdyz ho zrovna nepouzivam.

Zkusim se pozdeji prihlasit jako admin a podivam se, jestli se v te nabidce neco zmenilo.

Datum: 14.08.14 11:14

ok a to rychlé přepínání jde, stačí na klávesnici zmáčknout klávesovou zkratku logo windows a L.

Datum: 14.08.14 11:23

Win+L mi zamyka obrazovku :)

Koukal jsem do vlastnosti jednotlivych verzi W7 a tu, co tady mam, opravdu rychle prepinani neumoznuje. Obejit to/doinstalovat jsem to jeste hledat nezkousel. Zatim jsem to nepotreboval.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.