Porucha u krajnice

Od: Datum: 26.07.14 22:41 odpovědí: 5 změna: 27.07.14 12:30

Zaráží mě jak jsou dnes lidi neochotni se zdržet jen třeba pár minut a pomoci. Nedávno jsem s motorkou skejsnul u krajnice a nešla nastartovat (BMW GS800) okolo projelo spousta aut na některé jsem i mával aby zastavili a jen vyhodili blinkr že mě objíždějí. Nejvíce mě ovšem zarazilo že kolem projíždějící motorkáři jen mávli a ani nepřibrzdily (věřtě že když stojím u krajnice a mám rozdělané půl motorky tak to opravdu není fajn piknik) a až po projetí asi 10 motorek jel okolo nějakej borec na 125 a až ten zastavil a pomohl mi. Takže na mě už prosím opravdu nemávejte a netvrďte že jsme jedna velká rodina když to nemyslíte vážně . (tímto děkuji i tomu asi 17 letému borci na dváce že zastavil a jen neprojel okolo)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.07.14 22:47

A poradit chcete s čím?

Jinak a vy se divíte, že nechtějí lidi zastavit? Kolik takových už tu bylo co jen simulovali poruchu a následně okradli takové zachránce. S motorkou je to trochu možná jiné, ale asi i já bych to jen považoval za evoluci těchto podvodníků. Navíc i kdybych zastavil neuměl bych pomoct, protože motorkám nerozumím. Pro příště doporučuji být baba, blond s minimálně pětkama kozama. To bude takový šrumec, že si zachránce budete moct vybírat.

Datum: 27.07.14 12:26

zztop. Toto je volné diskuze, zde se neradí *zed*

Datum: 26.07.14 22:54

Ahoj. A dobré Povinné pojištění se službami, by nemohlo pomoct? Třeba je i máš a jen o nich nevíš a potom je nevyužíváš. Co?

Datum: 27.07.14 07:44

Promiň také bych nezastavil,jednou jsem zastavil u pána který chtěl poradit cestu-měl v ruce mapu a byli to šmelináři.Jak radí kolega pojištění s asistenční službou.

Datum: 27.07.14 12:30

Soused zastavil u zvednuté kapoty osobního auta a prosíce mladé dívenky, zastavil vystoupil vyběhlo z lesíka svalnaté monstrum dostal nakládačku přišel o peněženku svého plechového miláčka, ten byl objeven po týdnu v poli pořádně oškubán, a plechovka co tam zůstala byla kradená, eto demokracia jak pravil politik Churchil - největší bordel

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.