Jak zemřeli cestující ze setřeleného letadla?

Od: Datum: 25.07.14 21:46 odpovědí: 15 změna: 27.07.14 01:28

Zamýšlím se nad tím jak vlastně cestující z letadla zemřeli, stačili si uvědomit tu hrůzu? Jejich věci se našly neporušené

a na tak velké ploše...otázka není moc vhodná před spaním, ale přemýším o tom.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 25.07.14 21:53
avatar

Dobrý večer, říká se, že když nastane problém/ trhlina, sníží se prudce kyslík a tlak na palubě a tím se pasažéři prakticky hnedka dostanou do mdlob - pak už o ničem špatném nevědí, přála bych jim to. :( Těch spadlých letadel je teď nějak hodně...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: chizuru*
Datum: 25.07.14 21:59

Někoho zabila samotná exploze (z té střely). Někoho zase letící šrapnely (Kusy letadla a tak), či deformovaný kus letadla. Další klidně samotné trhnutí při nárazu (Utrhnutí orgánů, vnitřní dekapitace apod.). A jak již bylo zodpovězeno tak zbytek náhlá dekomprese. A kdyby to někdo přežil (Čirou náhodou) tak samozřejmě pád letadla z 10km na zem udělá své.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: finny
Datum: 25.07.14 22:52

A kdyby někdo čirou náhodou přežil i ten pád z 10 km, tak naběhnou "vojáci" a zbytek postřílí, jako tenkrát v Polsku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 25.07.14 22:11
avatar

Také mě to napadá, při různých neštěstích, nebo i při smrti která není takto náhlá.
Dodnes mám na mysli skon svého táty, který byl tak nemocný, že už nechtěl žít a sám si k tomu skonu trošku pomohl, protože vzhledem k jeho zdravotnímu stavu už bylo jeho "přežívání" na tomhle světě jen trápením. Odešel tak jak žil, s hrdostí a se ctí, vlastním rozhodnutím. Někdy si říkám, že kdyby byla uzákoněna euthanasie (za jasných podmínek), možná by ubylo "sebevrahů". Ale to jsem trošku odbočil, omlouvám se.
Takže k tématu, cestující v letradle si asi stačili uvědomit tu hrůzu, jen myslím, že na pouhý okamžik. Pak pravděpodobně nastal šok, který otupil psychické trápení, a který jim dovolil zemřít téměř bezbolestně. Je to jen můj názor, a všem podobně postiženým přeji, aby moc netrpěli. Všem minulým i všem v budoucnu - podobné "nehody" bohužel neumíme "zrušit"...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 25.07.14 22:25

Zatím jsem neviděl jediné racionální zdůvodnění nebo důkaz, že bylo opravdu sestřeleno, už jenom to že je to za relativně krátkou dobu druhý stroj malajských aeroliní, které havarovalo za podivných okolností je při nejmenším zvláštní. Média jen spekulují a cvičí s těmi co bezbezně skočí na jakýkolv jejich výmysl. Co se opravdu stalo se možná ani nikdy popravdě nedozvíme. Polemizovat co lidé stačili / nestačili pocítit než zahynuli bychom mohli nad každou nepřirozenou smrtí. Pokud se drak letadla poškodil v těch deseti kilomtrech tak došlo k dekompresi a cestující ztratili vědomí, někdo rychle někdo pomaleji, je tam taky hodně velká zima - kolem -50°C.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: waffentrager
Datum: 25.07.14 22:42

umrznutí, dekomprese, někoho to vysálo, někoho roztrhali kuličky na cáry. Raketa při explozi uvolní z hlavně desítky malých kusů kuliček které roztrhají letadlo nebo jej poškodí. Raketa vesměs letí za teplem, takže exploduje buďto u motoru nebo poblíž.

Z padajícího letadla asi nejdéle žili piloti. Pokud tedy nedošlo k celkovému rozthnutí středu letadla a jeho prolomení a přerod v ohnivé koule.

Co mě zaráží jsou výpovědi lidí, kteří viděli ohnivé kusy padat na zem...pak zpráva médií že raketa utrhla ocas letadla a na zemi najdou čisté pasy a těla nemají zvláštní poranění. Kdo viděl, jak vypadá lidské tělo z pádu z 10 patra, tak je mu jasné že pokud letadlo explodovalo ve vzduchu tak by se nikde nenašla pevná struktura lidského těla (kostra) a už vůbec né lebky...A najít skoro všechny pasy na jedné hromadě je směšné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 25.07.14 22:48

Znovu opakuji, že bylo letadlo sestřeleno zatím nikdo nedokázal...

Hodilo se to mezi lidi hned na začátku jako možný důvod havárie a už se o jiné možnosti vůbec nemluví .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.14 22:52

Ahoj. Chizuru píše, že pád z 10 km udělá své. Své udělá pád i z 48 metrů. Bořiči mýtů, dneska v pořadu na COOLu, naměřili při dopadu na vodu, 290 Géček. Ta ztráta tlaku a udušení, je asi doslova vysvobození. Vzpomínáte na Vesnu asi Vukovičovou, letušku co přežila pád Jugoslávského letadla, z hodně velké výšky, někde u? České Kamenice někdy v 70tých letech. Zázraky se dějí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 25.07.14 22:55

humbucker:

vzal jsi mi to z klávesnice, tu jugoslávskou letušku jsem chtěl také zmínit, ano zázraky se dějí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: chizuru*
Datum: 25.07.14 23:05

No, jde spíše o shrn okolností. Let JAL-123 v roce 1985 také přežily 4 ženy přestože to letadlo padalo 2 kilometry a v letadle nastala dekomprese. A to tam musely přečkat takovou dobu než přijde záchrana, jelikož to bylo ve špatně přístupné oblasti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 25.07.14 23:08

Vesna Vulovič padala z 10km tak jaké okolnosti? A i kdyby, tak i souhrn okolností lze považovat za zázrak.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ydal
Datum: 26.07.14 08:05

Ano, u Srbské Kamenice. Včera jsem shodou okolností viděla v archivu ČT v pořadu Osudové okamžiky díl o pádu letadla, který zmíněná letuška přežila.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.07.14 01:10
avatar

První sestřelili američané a zahrálo se to autu, druhé sestřelili rusové a je toho celý svět.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 27.07.14 01:25
avatar

štíreček má rejpavou :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.07.14 01:28

stirecek:

pořád jsou to jen předpoklady, a pořád není žádná stopa, že by bylo sestřeleno. Amíci potřebují rozpoutat zase nějaký pořádný konflikt a aby za nimi stál celý svět, z tohoto pohledu to na Ukrajině jde nějak ztuha, takže přesvědčit celý svět, že letadlo bylo sestřeleno a přesvědčit celý svět, že za to mohou Rusové je úkoli číslo jedna.

Poněkud hodně divná náhoda, že se jedná zase o malajce, co před časem zmizelé letadlo dosud nenašlo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.