Spolužáci problém

Od: Datum: 25.07.14 19:03 odpovědí: 3 změna: 22.08.14 21:36

Ahoj,

chci se Vám svěřit s problémem se svými spolužáky (budu se bavit jen o klukách).

Teď v září půjdu do Kvinty, takže se svými spolužáky budu další 4 roky. Mám s nimi celkem kamarádký vztah, i když se staršíma lidma 20-30 si prostě rozumím víc. Ale někdy ti spolužáci mají takové narážky že bych je něčím přétáhnul.

Oba moji rodíče podnikají a vydělávají hodně peněz. Bydlíme ve velkém domě. Otec i matka mají Audi. Je pravda že mám hodně věcí, televizi, iMac, Macbook, iPhony a dalších "tisích" hračiček od Applu, Galaxy S5, PS4, Xbox One a další. Ale nejsem nějak rozmazlený, nejsem ani jedináček, mám 4 sourozence, všechno jsou to starší sestry (27, 24, 22 a 20 let).

Problém je v tom, že se s těmi věcmi VŮBEC nechlubím, ale spolužáci to prostě u mě vidí, takže sem tam slýchávám rýpnutí jako "Ty přece na to máš peníze, pro tebe to nebude problém" a tak. Co spíš mě vadí je, když řeknou (jeden borec je na to přímo expert) "Tak co už jsi vojel nějakou ze svých sester, já mít doma takový kočky, tak se neudržím"

Nejvíc mě štve že oni vidí jeno ty plusy, ty klady. Ale třeba to, že mám své problémy a starosti co peníze nezpravý tak to nevidí. Teď to tak nemusím řešit, spíš jsem se potřeboval vypsat a zajímali by mě Vaše názory.

Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.14 19:46
avatar

Ekle je to je obyčejná závist nic víc.Narážka "já mít doma takovou kočku" tak to ti tvoji jistě krásnou segru taky závidí.Já myslím,že jsi charakter a budeš se muset nad věcí a závistí přenést prostě říci je to tak jak to je.Píšeš,že si ze staršími rozumíš více to bude asi tím,že prostě řeší jiné problémy a mají jiné postoje k věci.Tak se drž.Promiň za tykání já už mám trochu víc roků a mě teď závidí,že jsme si koupili nové auto...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.14 20:20
avatar
Závidět ti bude celý život někdo něco. Na to si prostě budeš muset zvyknout. Když né prachy, tak krásnou ženu, mládí, úsměv nebo i dobrou náladu. Na ty poznámky o sestrách bych si nachystal trefnou odpověď, kterou bych mu před celou třídou vpálil.
Třeba: Incest provozuje spodina. Jako ses ty.My si najímáme nevěstky.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.14 21:36
avatar

Podobnost příspěvku s názvem ŠKOLA DEPRESE napsáno uživatelem joey je asi čistě náhodná že? :) Víš, jestli se doma tolik nudíš tak si běž hrát na tom xboxu a ne tady.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.