Digitizery

Od: Datum: 24.07.14 12:06 odpovědí: 7 změna: 28.07.14 11:09

AHOJ CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT CO JSOU TO DIGITIZERY? DÍKY :) :d

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.14 12:11
Digitizer = dotykové "sklo", nejčastěji na mobilu
Od: misa3325
Datum: 24.07.14 12:39

děkuju a šlo by to použít jako i displej rozbil se mi displej a koukala jsem a nasla jsem digitizery nevite jstli by to ta slo

Od: fiser22*
Datum: 24.07.14 14:46

Digitizér a display jsou dvě rozdílné součásti, obvykle oddělitelné, pokud se rozbil display - například vytekly krystaly nebo nezobrazuje správně, shánějte display, pokud prasklo i vnější krycí sklo (dotyková plocha) musíte shánět display a dotykovou vrstvu, jinak by nebylo od věci napsat o jaký typ telefonu se jedná

Datum: 24.07.14 17:48

displej je display a digitizér (dotykové sklo) je digitizér. Takže pokud se rozbil displej, určitě ho nemůžete nahradit digitizérem, který na mobilu už máte.

Chce si to v první řadě ujasnit, jestli se rozbil displej (nic se nezobrazuje), nebo digitizér (prasklé sklo/nereaguje na dotyk).

doplněno 24.07.14 17:48:

Tak jako tak, svěřil bych mobil někomu, kdo tomu rozumí, protože sama si ho stejně asi nevyměníte. Dotyčný bude vědět, co je rozbité a co bude potřeba koupit a vyměnit.

doplněno 24.07.14 21:12:

pokud nemáte nikoho známého či kamaráda v okolí kdo se tomu věnuje, tak potom jedině servis. Netuším odkud jste, ale například mobil pohotovost http://www.mp.cz má pobočky rozmístěny po celé republice a věnuje se opravám telefonů. Určitě vám rádi řeknou, kolik by případná oprava stála a zda se vůbec vyplatí.

Datum: 24.07.14 20:21

a mohl by jste my pomoc ke komu bych mela jit kdo by my to opravil

Datum: 25.07.14 08:34

Dobře děkuju moc jsem kousek od velichovek ale zeptám se rozhodně dekuju

Od: katkak
Datum: 28.07.14 11:09

Dobrý den a o jaký telefon se jedná? Možná Vám dokázu levně pomoci.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.