Dárek pro ženu - proměna ( co na to říkáte? )

Od: Datum: 13.12.12 16:27 odpovědí: 11 změna: 19.12.12 16:28

Čau, co byste řekli na takový dárek? Manželka stále chce se sebou něco dělat, tak jsem našel na internetu jednu paní, která se tomu věnuje dlouho a má to i jako dárek formou poukázky. Jen se bojím, aby se manželka neurazila, že to chci já, že se mi nelíbí. Napadlo mě to jen proto, že se furt o sebe stará a chce měnit účesy. Poradili mi to kolegyne v práci, tak sem takovej nejistej.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 13.12.12 16:36

Za sebe osobně konstatuju, že jde o naprostou howězinu a neumím si představit, kdo se na ni dá ´naverbovat´... Ovšem - nejsu baba...

*haha*

Datum: 13.12.12 16:47

to bych jí raději zaplatil větší prsa*smich*

Od: mowla*
Datum: 13.12.12 16:55

Nebo menší - ať se s tím nemusí ´tahat´...

*smich*

Od: krkovicka*
Datum: 13.12.12 17:02
Líbí se Vám jaká je?Taková poukázka potěší ale přidá i pochyby.Mě osobně by to hlavou vrtalo.Co kdybyste ji věnoval poukaz všeobecný?Ne přímo konkrétní.Ať si manželka sama vybere co by na sobě chtěla zlepšit.
Datum: 13.12.12 17:50

Co si o dárcích myslí muži/ženy...

Proměna

muž: "už dlouho mluví o tom, že by chtěla změnit styl"

žena: "jsem hnusná"

.

Deodorant/mýdlo/sprchový gel

muž: "měli to v DMku v akci a vždycky se to hodí"

žena: "smrdím"

.

Oblečení

muž: "tím přece nic nezkazím"

žena: "jsem tlustá" (menší číslo), "myslí si, že jsem tlustá" (větší číslo)

.

Věci do kuchyně/k úklidu

muž: "to ji potěší"

žena: "myslí si, že jsem služka"

...

a tak to máte vždycky, ženské se nezavděčíte :D.

Datum: 13.12.12 19:42

Manželku znáte nejlépe Vy sám. Jestli Vás napadlo, že by si Váš dárek mohla vyložit jinak, zvolte radši jiný.

Datum: 14.12.12 15:49

Záleží, jakou má paní povahu. Jak píše Kolikokoli, kdo hledá hnidy, pokaždé nějaké najde. A na všem.

Koupila bych raději poukaz na něco neutrálního: návštěvy solné jeskyně, masáž lávovými kameny, čokoládovou masáž, jsou i pivní koupele a mohou tam i lidé v páru. To byste si užil s ní!:-P

Případně, jestli chodí ráda plavat, tak třeba permanentku na 10 pobytů v plaveckém bazénu. To já bych brala hned! Raději než proměnu.*palec*Jaga.

Od: amanda1979*
Datum: 15.12.12 14:41
Ja bych to brala hned, mam taky rada zmeny a poukazky, ale radeji bych to tema doma nenapadne nadhodila, co si o tom mysli. Taky muzete vymyslet, ze kolega koupil neco takoveho sve manzelce a ze ji to potesilo a cekat na jeji reakci. Jestli o sebe rada pecuje, tak ji to potesi. A nemuze se vystavit poukazka na nekonkretni sluzby u te pani nebo naopak vetsi vyber, ze by si z toho manzelka sama vybrala?
Datum: 15.12.12 23:24

souhlasím s jagou, lepší by byla poukázka na nějakou péči, na slevových servrech jsou mraky nabídek na komplexní péči o tělo, manikůry, pedikůry, péči o vlasy atd., atd. A taky welness pobyty, to by třeba taky Vaší manželce přišlo vhod, takový prodloužený víkend v nějakém resosrtu, kde by o ní pečovali- mimochodem tam také bývají vizážisté, kteří poradí...

Od: mirkal2
Datum: 19.12.12 13:45

No, zálezi fakt jak to veme no, ale pokud ji opravdu dobre znáš a víš, že se neurazí, že jí to udělá radost, tak je to zase na druhou stranu dobrý dárek. Když víš, že si něco takového přeje. A u jaké paní? Má tam nějaké fotografie proměn?

Datum: 19.12.12 16:28

Proč si odpovídáte sám? Že by reklama? *ee*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.