Rivotril a co je předávkování

Od: Datum: 11.08.14 12:02 odpovědí: 2 změna: 11.08.14 12:27

Zdravím chtěl bych se zeptat na rivotril. V příbalovém letáku je napsáno jen v případě předávkování vyhledejte lékaře. Co to je nebo kolik to je předávkování? Rivotril neberu pravidelně. Doktor mi ho napsal spíš při potížích si vzít tabletku. Jinak pravidelně beru Lyricu a Valdoxan a jiné další léky na dnu a alergie. Co se může stát při požití více tablet rivotrilu? Např. 3,4,5,6 tablet? Co se stane pokud bych vyblajzl celou lahvičku s tabletkami? Mám tabletky ve skleničce 0,5mg. Děkuji za radu.

Bude mi blbě? Usnu a bude konec to asi těžko. Prostě by mě hlavně zajímalo co se stane při předávkování. Zatím to teď po asi 2 hodinách po to co jsem si vzal tabletku působí tak, že mám problém se trochu sousetředit a musím opravovat text a podobně, ale to proč jsem si ho vzal nepominulo.

Proč vůbec v příbalovém letáku žádného léku nepopisují víc co se stane při požití většího než daného množství?

Chtěl bych už usnout a mít navždy klid.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 11.08.14 12:17

Chcete návod k sebevraždě? Zde asi nepochodíte, jelikož rádci se určitě nepředávkovali čímkoliv, aby byl konec, nemůžeme sloužit.

Rivotril je krutě návykový, máte pravděpodobně tuhnutí svalstva, křeče nebo RS atd. Nic z toho, co by se nedalo řešit, ne třeba vyléčit, ale dostat pod kontrolu, takže myslím, že na sebevraždu máte ještě fůru času. Je pravda, že i po jedné dávce je člověk ospalý, špatně se soustředí. Když vám Rivotril nepomohl na váš problém, tak jej neberte, je to humus.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zztop*
Datum: 11.08.14 12:27

Nechci návod. Primárně mě zajímá co se stane pokud si toho vezmu víc

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.