Jak se omluvit?Předvolání ke komisi

Od: Datum: 22.07.14 17:47 odpovědí: 7 změna: 23.07.14 17:51

Dobrý den,byl mi odebrán řp,ted mi přišlo předvolání před komisi.Chtěl jsem se zeptat jak se mám omluvit?Bohužel je to na 10 hodinu a já jsem do 3 v práci a prostě mě nepustí.Přeci se nevykašlu na zaměstnání kvůly tomu...děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lanko
Datum: 22.07.14 18:14

Vzít si jeden den dovolené. Komise si podle vás nebude upravovat pracovní dobu. A nebo, když ŘP nepotřebujete, tak tam nechoďte.

Od: passat
Datum: 22.07.14 18:22

No dovolenou už mám vyčerpanou,hlavně jsem nechtěl dostat pokutu,je tam napsáno až do 50 tis.když se nedostavím

Datum: 22.07.14 18:24

Klidně se na to vyprdněte,vždyt ŘP nepotřebujete. Jenže dnes se na to skrz zaměstnáni vy... a zátra dostanete padáka a další nabídka bude s podmínkou ŘP sk,B. a jste nahranej bez práce a bez řidičáku.Ještě si (nevím na jak dlouho Vám jde do čistírny a za co-to je mi jedno)ale uvědomte si co to pak za dva tři roky bude stát získat opětovně!

Jedině omluvit-nemoc nebo potvrzením zaměstnavatele,že jste mimo bydliště, že delší dobu jste na motáži!

Datum: 22.07.14 19:29

*palec*

Datum: 22.07.14 19:23

Objednejte se u šéfa komise mimo pracovní dobu a vše mu vysvětlete a pokud je slušný najdete řešení

Datum: 22.07.14 19:36

Jestli je to přestupková komise, tak můžete poslat zástupce.

Od: passat
Datum: 23.07.14 17:51

Tak jsem dneska zajel na úřád a domluvil se s paní na jiný termín i čas :)

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.