Pořád kašlu - jak se toho zbavit?

Od: Datum: 05.04.15 20:40 odpovědí: 10 změna: 06.04.15 15:26

Mám ten druh kašle, co mě nutí kašlat aniž bych to chtěl. Trvá to pár dní. Nevíte, jak se toho zbavit? Zatím se mě to podařilo omezit, že kašlu míňkrát za den. Beru jakoukoliv radu jak se toho zbavit. Na návštěvu lékaře nemám čas. Když mě kašel přepadne, kašlu X minut bez přestávky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rybana
Datum: 05.04.15 21:36

Doporučuji zázvorový čaj, denně.

Od: ttt
Datum: 05.04.15 22:25

Já doporučuju přestat se chovat tak sobecky a nezodpovědně a zajít k lékaři! Kvůli takovým jako vy onemocněla moje kamarádka před porodem černým kašlem a dítě se narodilo už nemocné. Uvědomte si, kolik lidí kolem sebe ohrožujete, i kdyby mělo jít jen o obyčejný kašel!

Datum: 05.04.15 22:38
Na drazdivy kasel ditustat , caj + citrony a med pokud neprestane tak lekar.
Datum: 05.04.15 22:47

Můžete zkusit ACC long, přečtěte si příbalový leták. Rozhodněte se sám, nevím, jak kašlete, ale ACC long mi vždycky pomohl od neproduktivního, zdlouhavého kašle.

Datum: 06.04.15 08:16

Ano, je to pravda. ACC long mi pomohl více, než cokoliv jiného.

Od: ivik®
Datum: 05.04.15 22:58

Já kupuji Bromexin pro dospělé,zabere tak za 1 2 dny.Ale jak píšou ostatní,asi bych zašla i za doktorem,nelze vyloučit černý kašel,astma,tuberu...Nechceme strašit, ale v poslední době se tyto nemoce opět objevují...

Od: pb®
Datum: 05.04.15 23:05
Pokud nezaberou do pár dní volně prodejná léčiva, je na místě navštívit lékaře. Může to být cokoliv. Černý kašel, chlamydie, mykoplazma... Já jsem si takhle loni kašlala a kašlala několik měsíců a po spoustě testů vyšla diagnóza jako nealergické astma. Jak jsem se k němu dopracovala netuším, vždycky jsem si myslela, že astma je jen následek neléčené alergie a ono houby.
Od: reni®
Datum: 06.04.15 10:08

zkuste žvýkačku - modrý orbit bez cukru -

Datum: 06.04.15 10:14

A co přestat kouřit?!?!*palec*

Ne,vážně,jedině lékař pomůže.Vždyť je spousta důvodů proč kašleme,tak jak máme poradit když nejsme lékaři.

Datum: 06.04.15 15:26

Stačí zajít do lékárny a koupit kapky na suchý dráždivý kašel. Je víc druhů, uvidíte co vám prodají.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.