Kluci a žíly na rukách

Od: Datum: 21.07.14 16:41 odpovědí: 7 změna: 22.07.14 06:27

Ahoj.

Zaráží vás taky občas, jak mají kluci viditelné žíly na rukách nebo se toho všímám jen já? :D Proč to tak vlastně vůbec mají?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.14 16:46

Málo podkožního tuku?

Datum: 21.07.14 17:12

Jenom tím to nebude. Býval jsem kost a kůže a žíly nic. Anoretkičkám žíly taky nelezou. Spíš to bude souviset se svalstvem.

Datum: 21.07.14 18:35

Obvykle při trochu větším množství svalstva, ne jako nabušený kulturista, ale spíš houževnatý, vytrvalý, se správnou silou tam, kde je potřeba.. (mít méně svalů, řeklo by se asi šlachovitý) A obvykle ve větším teplu.

Proč.. no jsou tam a dovnitř se nevejdou, tak lezou ven? :)

Datum: 21.07.14 23:15
Já jsem holka a taky je mám dost vidět ;)
Datum: 21.07.14 23:19

Ty svaly které na rukou máme musí být něčím zásobovány, hlavně v teple a při námaze...já mám na rukou hotový ropovod, ze kterého mi ani u doktora krev neodebírají :-D

Datum: 22.07.14 00:18

Naprosto normální. Prostě málo podkožního tuku :) Taky se díky tomu možná líp chladí krev - žíly jsou více vidět v teple nebo při fyzické námaze.

Datum: 22.07.14 06:27

Čím to bude? Zkuste mrknout na sportovce, kulturisti je mají extrémní.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.