Zfetovaná ve snu?

Od: Datum: 20.07.14 19:21 odpovědí: 1 změna: 20.07.14 21:18

Dobrý den, před chvíli jsem tu viděla otázku, která se také týkala snu, já si hned vzpomněla na jednu svou noční můru, o které nevím, co měla znamenat.

Všechno to bylo z pohledu první osoby, procházela jsem nějakou dlouhou chodbou, ne příliš širokou nebo tak něco. Všechno se to vlnilo, bylo to rozmazané, padala jsem, cítila jsem obrovskou bolest hlavy, rozeznávala jsem jen červenou, zelenou a modoru barvu, které tvořily obrysy všech věcí kolem mě - botníku, kuchyňské linky, apod. Něco jako 3D efekt, bylo to nechutný. Měla jsme z něčeho obrovský strach, jako kdyby mě něco pronásledovalo a já s ena té chodbě neměla kde schovat. Prostě jako zfetovaná, omámená... možná jen unavená, když jsem spadla na podlahu, automaticky se mi zavíraly oči a chtělo se mi šíleně hodně spát - ale to nevysvětluje ten strach, bolest hlavu, atd...

Probudila jsem se k ránu a hlava mě pořád bolela - ne tolik jako ve snu (to bych už byla pod kytkama :( ) ale i tak pobolívala, potom přestala.

Kamarádce jsem to říkala a ona mi řekla, že drogy ve snu znamenají, že se schovávám za někoho jiného... Přemýšlím nad tím, vědomě to totiž asi nedělám. Nevím, no. Potom dodala, že nechápe, proč jsem si to v tom snu nechala líbit, že když její sen není podle ní, tak si to sama změní.

Co myslíte že ten sen znamenal?

Umíte své sny ovlivnit? :/

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.07.14 21:18

Já si myslím, že ze snů nelze vyvozovat budoucí dění. Spíš se v ních odráží některé momenty z minulosti. Když je možné ve snu i létat, tak proč by se vám nemohlo zdát, že jste třeba zfetovaná? Jestli to bylo noc po zábavě, taky jste něco mohla požít, aniž byste věděla, co já vím?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.