Vodafone - lhůta na zaplacení

Od: Datum: 10.09.14 12:01 odpovědí: 3 změna: 10.09.14 12:38

Dobrý den, u Vodafonu jsem byl v prodlení s placením paušálu a tak mi došla sms výzva abych uhradil částku do 7 dnů, což jsem udělal a zaplatil přes internetové bankovnictví. Přijetí, zaúčtování a splatnost platby přes IB byla ve stejný den v rámci 7denní lhůty. Banka mi poslala potvrzení smskou o převedení částky na jejich účet se splatností ten samý den. Nicméně Vodafone zaregistroval platbu až 2 dny po splatnosti, a tak nelenil a poslal mi upomínku za 180 Kč. Když jsem na zákaznické lince vyptával co se děje, tak mi slečna odvětila, že než k nim dojde platba, tak to může být i 2-3 dny a že s tím musím počítat. Opravdu s tím musím počítat? Tím pádem se mi ale lhůta 7 dnů zkrátí na 4-5.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.09.14 12:03
avatar

Tak to už je váš problém. Oni chtěli platbu do 7 dní a jak to uděláte je vaše věc. Taky jste to mohl vézt osobně vlakem do Prahy a na 3 dny se stavit u kámoše na slivovici. Vy jste nedodržel lhůtu. Výmluvy se neberou. Nejsme ve škole.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.09.14 12:20
avatar
Datem splatnosti je vždy den, kdy peníze musí mít společnost na účtě a ne na den, kdy dlužník je posílá, tohle je všeobecně známa věc, kterou musí vědět každý a podle toho se zařidit.
Nejrychlejším způsobem převodu peněz na účet Vodafonu je jít to zaplatit přímo na pobočku, tam se peníze připíšou ihned, takže byste mohl ty peníze poslat až ten poslední den, ale za tuto službu si Vodafone účtuje poplatek 75 Kč.
Teď už s tím nic nenaděláte, chce to brát věci příště víc zodpovědněji.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.09.14 12:38
avatar
Toto je vsude, musi byt posledni den (7den) zauctovane na jejich uctech, ne ze 7den to posles, to bys musel mit stejnou banku jako vodafone.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.