Spolužák mi jde po mámě

Od: Datum: 05.07.14 14:14 odpovědí: 6 změna: 05.07.14 19:23

Ahoj,
mám menší problém. Jde o mého kamaráda...i když spíš než kamarád je to jen můj spolužák, chodíme spolu do třídy takže si nejsme úplně cizí ale zase že by jsme kamarádi se taky říct nedá. No a tenhle borec uplně brutálně jde po moji matce. Ještě je třeba zmínit že on je stejně starý jak já. Mé matce 33, musím fakt říct že moje matka je krásná ženská která o sebe pečuje. Vozí mě každý den do školy i ze školy. Začalo to tím že od něj čokoládu a řekl ji že ji má rád, k svátku dokonce dostala květiny (samozřejmě vždy když jsem nebyl poblíž), jenže teď i když jsou prázdniny ho to nezastavilo a dokonce ji pozval na kafé. Matce to přijde všechno milé a rozkošné a došlo ji že se do ní zabouchl, uklidňovala mě že mu na tom kafé vysvětlí že jestli od toho něco očekává tak má smůlu. Myslím si že to měla udělat už dávno. Fakt nevím co od toho očekává, jestli jeho matka je "kravka" a tak si ji snaží najít v té mé, nebo snad od toho očekává vztah? Musím se přiznat že se mi také líbí starší ženy ale pane bože, moje matka je samice, před 4 rokama se rozvedla, zatím to vypadá že žádnej vztah nechce s žádným borcem. Jestli ho na tom kafé neodmítne, tak si s ním asi budu muset promluvit sám.

Děkuji, spíš jsem se potřeboval vypsat.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dww
Datum: 05.07.14 14:19

Nevidím na tom nic špatného od kamaráda, navíc vaší matce to dělá očividně dobře. Asi jediný problém je, že nepíšete, kolik let má váš kamarád.

Od: kernel
Datum: 05.07.14 14:23

Kamarádovi je stejně jak mě, 15 let.

Od: iww
Datum: 05.07.14 14:33

Abych řekl pravdu, tak by měla mít rozum spíše vaše matka. Kamarád vidí ženskou, on sám je v 15ti nadržený, přemýšlý penisem, denně potřebuje uspokojení stejně jako každý kluk v jeho věku. Tyhle zamilovanosti do starších jsou běžné, ale většinou to utne ten starší, protože si uvědomí, že situace nemá moc východisko. Tedy se zklidněte, vaše matka také není vaším majetkem. Třikrát dýchejte než něco řeknete nebo uděláte, aby vás to nemrzelo. Nehroťte situaci. Nikdo nic nezákonného nebo morálně nepřijatelného nedělá. Snem spousty kluků je zkušená žena. Vzpomeňte si na pár filmů... Prcy, prcy... Kamaráda to za chvíli přejde a budete zas v klidu a máma taky

Od: olaf71*
Datum: 05.07.14 15:27

co se může stát horšího, než že to možná nakonec bude Tvůj nevlastní otec

Datum: 05.07.14 17:07

Už to tady začíná být jak norma, jak v té Americe a hlavně jejich COOL seriálů :-D :-D

Od: olaf71*
Datum: 05.07.14 19:23

v té Americe je to cool. každej s každým a hlavně si o tom promluvit, když u nic. to je opravdu velkolepé a lákavé

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.