Jít či nejít k lékaři?

Od: Datum: 03.07.14 14:59 odpovědí: 2 změna: 03.07.14 15:13

Zdravím. Včera jsem narazila pravým loktem do futer. Nejdříve jsem myslela, že to bude jen "brňavka", ale loket pořád bolel. Tak jsem ruku měla v klidu a moc to nebolelo, ale večer jsem měla v prstech mravenčení a ztuhlou dlaň (že jsem jí nemohla pořádně sevřít). Dnes je to o něco lepší, ale když tu ruku používám, tak opět začne bolet a stále pociťuji ztuhlost dlaně. Když ohnu loket do určitýho úhlu, tak mi to tam pořád bolí. Myslím, že loket není nateklý. Chci se zeptat, zda s tím mám jít k doktorovi, ale abych zase nevypadala jako nějaký hypochondr nebo je to jen naražený. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.07.14 15:12

Na doktora kašli maximálně ti upadne ruka nebo když tam půjdeš tak ti jí amputuje, ale jinak nic hroznýho.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 03.07.14 15:13

Chci se zeptat, zda s tím mám jít k doktorovi, ale abych zase nevypadala jako nějaký hypochondr nebo je to jen naražený. Nikdo zde neví, co s loktem máte, rozhodnutí je jen a jen na vás. nebo půjdete k doktorovi řka ptala jsem se na Poradně a řekli mi... nebo ne a pak si budete stěžovat? To jsou někdy dotazy, jak ta Bohdalka... Bude vás to stát 30 Kč, popř. i něco vyrazíte z pojistky, je-li. Umírá se na to?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.