Cesta do Francie

Od: Datum: 03.07.14 08:06 odpovědí: 8 změna: 03.07.14 16:06

Dobrý den,

chtěla bych se podívat do Francie se svým přítelem,ale ne takové ty poznávací zájezdy.

To je rychle sem rychle tam a to je na prd.

Chtěli jsme na vlastní pěst a vůbec nevíme jak a kudy hlavně ubytování atd.

Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.07.14 09:01
Jak a kudy? Jak chcete, bud treba dobrodruzne vlakem, nebo si koupite listek na bus do parize, muzete i letecky nebo autem a staci si hodit mapy a je plne na vas jak pojedete. Ubytovani je stejne jak treba v praze. Drazsi hotel, levnejsi hotel.
Od: zabozrout
Datum: 03.07.14 11:14

Autem, busem, na kole, letadlem? Hotely, ubytovny, kempy, spaní na divoko? Moře, památky, kultura, příroda, hory?

Opravdu se hodí se umět základní fráze francouzsky - pozdravit, poprosit kde najdu to a to, omluvit se že fr. neumim dobřže a jestli umí anglicky... - pak je přístup domorodců výrazně lepší než když se zeptáte rovnou anglicky.

Nic nenechávat viditelně v autě - vykrádají se.

Od: lmgify
Datum: 03.07.14 12:07

Zrovna jen ten ze zajmu koukam na ceny autobusovych jizdenek Praha - Pariz a ani se mi nechce verit, ze je to jenom 76EUR (2100Kc). Cesta trva 14 hodin. Nebo primo k dohledani na strankach Student Agency (2050,- Kc)

Jinak jsem zrovna kamaradovi-Francouzovi rikal, jak na Francii hazi vsichni Cesi bobek. Vsichni jezdi pracovat do Anglie nebo Irska a do Francie nikde. Hledal jsem i nejake statistiky, jestli to neni jen muj dojem a opravdu ty pocty Cechu zijicich ve Francii jsou minimalni (viz ten XLS soubor pod tabulkou). To i Danu tam zije vice :) Ve statistikach imigrantu jsme ve Francii nekde uplne vzadu.

Datum: 03.07.14 12:10

Letenky jde udajne sehnat jeste levneji. Dukladneji jsem to nezkoumal.

Datum: 03.07.14 12:22

Tak jsem se po tom podival a WizzAir uz z CR do Parize neleta a SmartWings leta z Prahy do Parize (De Gaulle) za 3072,- nebo se da s predstihem koupit i za 2 252,-

Od: ajuna*
Datum: 03.07.14 13:24

Děkuji za rady-jen mě nikdo nikdy do letadla nedostane :-D

Mám z něj panickou hrůzu

Tedy noční můry,zdá se mi,že kolikrát sednu do letadla tolikrát to semnou spadne - ještě ani jednou jsem nedoletěla

Od: zabozrout
Datum: 03.07.14 13:38

Když se bojíte do letadla, tak si nedovedu představit tu hrůzu z autobusu nebo auta - jsou asi tak tisíckrát nebezpečnější ;)

Od: ertl
Datum: 03.07.14 16:06

ubytování: booking.com

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.