Jaký nepodnikatelský účet pro činž. dům?

Od: Datum: 01.07.14 22:44 odpovědí: 2 změna: 01.07.14 23:42

Dobrý den, neměl byste prosím někdo smysluplnou radu ohledně nepodnikatelského účtu pro činžovní dům se dvěmi disponujícími osobami (majiteli účtu), který má hodně plateb došlých i odeslaných, má inkasa i TP? Není to vysloveně specifický účet, ale protože pronajímání domu (bytů) není podnikání, tak podnikatelský účet to každopádně není. Stávající účet je dosud veden u ČS, ale ti od srpna opět (a opět výrazně nevýhodněji) mění podmínky vedení účtu, takže by majitelé rádi přešli někam jinam, kde jim nabídnou alespoň minimální úročení (u ČS od 15. 8. v případě elektronického vedení účtu bude tento spravován za 0,00 %, nehledě na výši obratů či ZTK !). Moc děkuji za každou radu!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nss
Datum: 01.07.14 23:27

Nájemníci jistě nebudou rádi za změnu účtu, navíc většina lidí má ČS, proto i nájemníkům ČS vyhovuje. Pokud chcete nějaké úročení, to lze vyřešit i u ČS nějakým převodem na termíňák, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.07.14 23:42
avatar

zkuste se podívat na nabídku FIO

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.