IQ test na internetu zdarma

Od: Datum: 12.12.12 13:25 odpovědí: 9 změna: 13.12.12 11:09

Zdravím Vás.

Chtěl bych si udělat nějaký seriozní IQ test nejlépe on-line na internetu. Tak se Vás ptám, sdělíte mi nějaký dobrý tip na kvalitou slušný IQ test na internetu?

P.S. Nejlépe freewareový ( ZDARMA )

Děkuji mnohokrát.

Strongman.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.12 13:55

Seriózní IQ testy nebývají zveřejňovány ani za peníze, tím méně zdarma. Ty jsou doménou odborníků - psychologů, kteří si je chrání. Zvěřejněním by se umožňovala příprava a celý IQ test by ztrácel smysl.

Od: makovice*
Datum: 12.12.12 14:40

Já jsem si udělala ze zvědavosti tento http://www.iq-testuj.cz/?__xc…id=CK2Oqa-Z8bECFUoYzQodXQIAQQ Stojí 100,- . Mě vyšlo 139. Makovice

Datum: 12.12.12 15:27

Kdokoliv za podobný test zaplatí 100 přes SMS tak prostě testem neprošel. Inteligentní člověk by si test pořádný zadarmo našel za 10 minut na Google nebo by se skočil zeptat do nejbližší knihovny kde mu vhodnou odbornou literaturu s testy rádi půjčí :-P

Datum: 12.12.12 15:02

Zdarma je třeba http://iqtestzdarma.cz/iq-test/

Mně vyšlo 116.

doplněno 12.12.12 15:08:

Ještě třeba http://www.testpark.cz/iq-testy-zdarma

Stačí do Googlu zadat "iq test zdarma", je jich dost.

Datum: 12.12.12 21:21

jsem taky četl názor, že když uspějete v IQ testu, pak to znamená pouze to, že dokážete uspět v IQ testu. Inteligencí je prý snad deset různých druhů a testy jsou obvykle zaměřené hlavně na inteligenci matematickou, protože ta je najnápadnější a taky nejjednodušší. Matematické IQ ale v životě zas tak moc nepotřebujete. Vidíte to, když čtete noviny. I chlap s vysokým IQ múže být úplný blb, protože vysoké IQ a úplná blbost se navzájem vůbec nevylučují.

Od: makovice*
Datum: 12.12.12 22:52

A to bude Figurko pravda. Taky mi někdy v hlavě chrastí kuličky. Makovice

Datum: 12.12.12 23:01

Chcete-li znát skutečnou výši Vašeho IQ,dostavte se na testování Mensy (www.mensa.cz),jejich testování je jediným opravdovým ukazatelem Vašeho IQ.

Datum: 13.12.12 10:03

S tím lze jemn souhlasit.

Pravda, validní IQ test umějí i jiná odborná pracoviště, ale MENSA je jediné, o kterém vím, kam se múžete regulárně "vnutit" (samozřejmě za poplatek (který není nijak likvidační) a nezvládnete to online po internetu, bude nutné se na testování osobně dostavit.

Od: strongman
Datum: 13.12.12 11:09

Ok, tak díky. Zkusím nejdříve ty on-lineovky a pak se třeba rozhodnu jít dále. Vím, že inteligence, není pouze " jedna " IQ, ale například se zmiňuje i emoční inteligence EQ, která je " pro život " daleko podstatnější, než IQ.

Ale chci podstoupit iq test pouze ze zvědavosti, ale nadchly mě k tomu mé výsledky psychotestů na profesionálního řidiče ( řízení všeho, co má kola, motor a jezdí po silnici), kde mi v praze na prestižním středisku pan profesor sdělil lehký nadprůměr, samozřejmě tyto testy jsou o osobnosti, rychlosti a strategii myšlení, paměti a přesnosti ... Tak mě výsledek mile potěšil a rád bych se " měřil " dále

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.