Jak a kde oslovit Ženu či holku?

Od: Datum: 29.06.14 17:21 odpovědí: 6 změna: 01.07.14 16:02

Dobrý den,já se potýkám s tímto problémem už delší dobu a nevím si rady! Můžete mi pomoct? Jmenuji se Martin a je mi 19 skoro 20 bude! :)) Mám takový problém žadná holčina semnou nechce mít nic společného! Když vidím nějakou krásnou až neodolatelnou holku či ženu v tramvaji či v autobuse v jednojakékolim veřejném dopravním prostředku a sedí vedle mě nebo naproti mě,tak jí mám chuť oslovit ale bojím se že mě odmítne nebo že nebude mít zájem! Stejně je to tak aji na pařbách(diskotekách) když chci s nějakou hezkou dívkou tančit tak aby semnou tančila tak radši ode mě uteče pryč..:( Nevíte čím to může být? Co dělám pořád špatně? Co na mě holky vidí že přede mnou furt utíkají? Nechci si stěžovat nebo nechci aby mě někdo litoval..ale já mám takový handicap od malička prakticky od té doby co jsem se narodil! Já totiž špatně mluvím(Porucha mluvení-vada řeči) a navíc mi odstavájí uši! Nemůže to být tím? Už si fakticky nevím rady co dělám špatně nebo jestli je ve mě něco špatně...nevím! Nechci se svěřovat ale jeden můj Nejlepší kamarád jmenuje se Pavel je mu 20 a už to měl..a já ještě nic..:// Mě už to prostě chybí! Jako nikam nespěchám chci všechno pomalu ale furt to nějak nepřichází...:( Aj někdy zkouším na holky házet očkem a oni se mi vysmějí! Nevíte co dělám tak za fatální chybu že mě odmítají? Děkuji mnohokrát a Nashledanou

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 29.06.14 17:39

tak zkus pro začátek nějakou holku, která to má ráda, nechce u toho kecat a neřeší uši. někde na diskotéce, zábavě vždycky něco je, chodí tam i holky, co si chtěj jen zapí..., no a jestli jí budeš chtít na dýl, tak si třeba padnete do oka nadýl

Datum: 29.06.14 17:42

Heleď Marty, spíš napiš, co jsi od ledna pro to udělal, aby jsi neměl ty uši odstáté. Každá rada, kterou Ti tady dnes někdo napíše, tak vlastně bude duplicitní. Něco pro to budeš muset udělat sám. Nikdo jiný to za Tebe nevyřeší. Začni tím, že si uděláš opáčko z 24.ledna. No možná tu jsou na poradně noví lidé, tak třeba dostaneš nějakou novou radu.

Od: karelmarinec*
Datum: 29.06.14 17:48

To není ušima či mluvením.

To je tím>>krásný holky<<.

Přesně tím. Tak buď trochu skromnější, nelez na úplně nejvyšší příčku a zadívej se do velkého davu průměrných holek a pokud nějaká z nich ti pohled opětuje a vydrží se dívat víc jak 10 vteřin, navíc se zaculí, tak to je přesně ta, která na tebe čekala, tak ji to čekání neprodlužuj a prostě k ní přijď, jako by jste se odjakživa znali, protože tomu tak skutečně je (geneticky).

A budeš okamžitě úspěšný.

Datum: 30.06.14 16:34

Neházej očkem, ani nestříhej ušima. Ani si vážnou známost nehledej v autobuse nebo tě nějaká nakope do kulí za obtěžování. Zkus diskotéky, kurzy vaření, jsou i spešl dovolené pro singles. Hledej nenásilnou formou, nespěchej a jednou to dopadne. Věř mi.

Od: ivana1
Datum: 01.07.14 15:57

Problém je v tom, že hledíš mlsně na krasavice, kterým se nelíbíš. Na rozcvičku, pochopení ženských a nácvik všech "dovedností" to zkus s holkama, které se ti zas tak moc nelíbí...starší, tlustší, stydlivější než jsi ty a tak...nakonec si stejně každý po krasavcích a krasavicích hledá partnera, se kterým je mu fajn i když se z jeho krásy předem nehroutí...tak to otoč a s těmi "ošklivějšími" začni a možná zjistíš, že na kamarádství a pro život jsou i lepší než ty, které tě na první pohled "sejmou", ale přehlížejí tě jak generál svý vojsko..:)

Datum: 01.07.14 16:02

Souhlas s tim, co tu pisi kolegove. Jinak usi se daji prisit a nic odstavat nebude. Jestli se da pracovat na te reci nevim. Trochu sniz naroky na krasu :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.