Je špatné si psát deníček?

Od: Datum: 28.06.14 21:41 odpovědí: 5 změna: 29.06.14 18:27

Dobrý den, je špatné si psát deník? Kam ho popřípadě schovat, aby ho nikdo nenašel?:) Děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.06.14 21:45

v době psaní blogů a každého prdu na facebooku na tom nic špatného nevidím :)

schovky doma musíš znát nejlépe sama, já bych volil zaheslovaný blog nebo soubor v PC.

Od: hdow
Datum: 28.06.14 21:50

Jednou ho stejně někdo najde a budete litovat.

Od: sanko
Datum: 28.06.14 22:23

Deniky se ale píšou od toho abi je někdo čet ne?

Datum: 29.06.14 17:19

Já si kdysi psala. Začalo to na základce, kde jsem psala, jaké známky jsem dostala ve škole, pak o prvních klukech, pak co bylo v práci , pak jsem ještě chvíli psala, když už jsem chodila s mým teď už manželem, ale pak jsem už skončila a všechny jsem rozstříhala a hodila do popelnice. Měla jsem je normálně zařazené v knihovně. Kupovala jsem si sešity v tvrdých deskách, ty hřbety sešitů byly různobarevné a tak se to mezi těmi ostatními knihy docela schovalo. Ale přesto RADĚJI jsem je zlikvidovala, aby manžel si to nepřečetl. Ale abych řekla pravdu, tak aspoň některé jsem si mohla nechat, teď docela lituji, ráda bych si přečetla, jaké starosti jsem měla jako třeba dvanáctka.

Od: buss®
Datum: 29.06.14 18:27

Kdysik jsem si psal, teď jen důležité věci co bylo do diáře. Díky deníku jednoho pána vím, co se zde dělo za války.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.