Mohu pivo když jsem diabetik?

Od: Datum: 26.06.14 19:45 odpovědí: 6 změna: 27.06.14 09:13

Dobrý den, je mi 48 let a mám diabetes 2 typu. tak obden si dám 3-4 piva muže mi to uškodit? díky .

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 26.06.14 19:49
Datum: 26.06.14 19:51

A diabetolg Vám neřekl co můžete a co ne? Každopádně pivo a všeobecně alkohol spíše nee a pkd možno jen občas ,spíše čistou pálenku (slivovici,vodku) nebo přírodní víno,nebo pivo se sníženým obsahem cukru (Dianello, gambrinus?,"Déčko"...)

doplněno 26.06.14 19:55:

Nesmíte být jako býv.kolega! Zjistili mu cukrovku měl jen cca kolem 7.dva roky na to už kolem 15 a nyní přes 25,neléčený nebo snad jen prášky? Inzulín odmítl.A tvrdil regenta můžu,je hořký,tak neobsahuje cukr. Na sváču v práci byl schopen polknout skoro půl kila anglické,na to ještě nanukáč a apk v průběhu od oběda do padla 12:00-15:30 klidně i 10 fidorek!Už dlouho jsem ho neviděl (krachla firma)tak snad ještě žije!

doplněno 26.06.14 20:11:

Abych řekl pravdu,mně taky neřekl co můžu a co ne! a jeden lékař když jsem se ptal konlrétně také na vařené,zda dia nebo nealko mi řekl na nealko je lepší pak můžete za volant!

Datum: 26.06.14 19:51

přečtěte si toto- je mi divné že vás doktor neseznámil s rizikem

http://www.diasvet.cz/diabetik-a-pivo/

Datum: 26.06.14 23:07

ne nemůžete! Kupte si diapivo, jak nejlepší se mi zdá gambrinus. ze začátku trochu rozdíl, ale zvyknete si...mě chutná víc jak některé normální pivo..

Od: rv
Datum: 26.06.14 23:21
Můžete cokoliv. Musíte jen zemřít. Pro diabetika jsou vhodnější nápoje než pivo. Ale najdou se i horší.
Od: ala1970*
Datum: 27.06.14 09:13

Jako jedno pivko by asi človek přehlídl, ale teda 3 - 4 piva obden je dost i pro zdraveho člověka :)) Ale tuto otázku bych směřovala hlavně na svého ošetřujícího lékaře. Pochybuji, že vám tu někdo porádí lépe.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.