Nerozhodnost...co s tím?

Od: Datum: 04.01.15 18:48 odpovědí: 1 změna: 05.01.15 07:58
Ahoj všichni..
..je mi 17 let a hraji závodně florball. V zimě jezdíme do Rakouska a já miluju ježdění ve snowparku. Mým snem je se věnovat jednomu z těchto sportů a dát mu všechno. Bohužel moje nerozhodnost mi to nějak nedovoluje. Jak nebo podle čeho se mám rozhodovat? Nejsem jedna z těch co má peněz na rozdávání, takže obojí si dovolit nemůžu. Nebo jestli třeba počkat do 20, do té doby dělat obojí a až pak se nějak rozhodnout a dělat to víc. Opravdu nevím a akorát mi to pořád motá hlavu... Neměl jste někdo podobný problém?
Děkuji za odpověď

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.01.15 07:58
avatar

Ahoj Terko!

Kdysi jsem se takhle musela rozhodnout mezi jízdou na koni a házenou a volila koně, i když si mě na házené jako leváka považovali víc a podstatně lépe mi to šlo, protože mě koně víc bavili. Obojí časově nešlo dohromady.

Dokud to půjde, dělej obojí - a nevidím důvod, proč by to nešlo. Napiš si na papír co nejvíc výhod a nevýhod obou sportů.

Podle mne florball je výhodný tím, že ho relativně levně můžeš provozovat celoročně, provozování zimních sportů v létě je dost finančně náročné, takže to bych si nechala spíš jako koníčka na zimu, nemusíš jezdit zrovna do Rakouska, na hory jde zajet většinou i na otočku autobusem na den nebo dva v Čechách o víkendu.

Jinak na těžká rozhodnutí mám jeden oblíbený postup. Hodím si korunou a když cítím nechuť k variantě, která padla, pak udělám přesně to druhé. :-D Podvědomí takhle hezky zapracuje.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.