Bývalý přítel mě po roce zkontaktoval

Od: Datum: 25.06.14 18:58 odpovědí: 4 změna: 26.06.14 20:00

Ahoj všichni, potřebovala bych znát váš názor, protože sama už si nevím rady.
Abyste byli v obraze, trochu vám to popíšu ...

Před rokem jsem začala chodit s jedním klukem. Byla to velká láska, klapalo nám to a vše bylo skvělý. Bohužel náš vztah přišel v době, kdy jsem za sebou měla opravdu těžké období, měla jsem problémy doma, ve škole a zároveň i problémy se zdravím. Vše šlo tak rychle a tohle byl můj první velký vážný vztah. Nějak jsem to všechno nezvládla a jednoho dne jsem zpanikařila a prostě jsem se s ním rozešla. Dostala jsem strach a utekla jsem. Tím jsem mu bohužel hodně ublížila (a sama sobě taky). Hned druhý den jsem se to snažila napravit, ale už to nešlo. Další rok jsem se kvůli tomu každý den trápila, snažila jsem se odpustit si a jít dál, ale nešlo to. Zdálo se mi o něm každý den, brečela jsem snad pořád, ale pořád to bolelo jako první den.

V období maturity jsem ale začala mít jiný starosti a během toho maturitního měsíce jsem na něj skoro nemyslela. Krátce po maturitě se ale stalo to, že mi on sám první napsal. Napsal mi tak krásnou zprávu, že mě to okamžitě rozbrečelo. Cítila jsem se šťastná a všechny emoce a city se hned vrátily zpátky. Psal mi, že mu pořád chybím a chce se sejít. Hned jsme se domluvili a za 3 dny jsme se měli vidět. Hodinu před tím mi ale volal, že mu do toho něco přišlo a že to bohužel musí zrušit. Vypadalo to, že ho to opravdu mrzí, a tak jsme se domluvili na 2 dny na to. Ten den se mi ale už ani neozval.
Když jsem mu pak já psala, řekl mi, že jen usnul, že toho má moc.
Sám už mi pak prakticky nikdy nenapsal. Vždycky jsem mu první psala já, chvilku jsme si povídali, ale nějak to nevedlo k ničemu. Nejdřív jsem si myslela, že prostě nemá čas, ale minulý týden měl celý týden volno. Nevím, co si o tom mám myslet. Proč mi teda po roce napsal? Docela mě to dostalo, protože jsem se z toho už začínala pomalu dostávat a po roce jsem se konečně alespoň trochu smířila s tím, co se stalo a že nejspíš spolu už nebudeme.
Co si o tom myslíte vy? Máte někdo podobný zkušenosti? Budu opravdu vděčná za jakékoliv názory a rady, protože já si kvůli tomu občas připadám jako blázen už.

On nepatří mezi ty kluky, co by si s holkou jen hráli, je to hodný a milý kluk, který když holku miluje, tak opravdově a udělal by pro ní všechno. Proto se mi tohle chování k němu nehodí a nechápu to. Chce mi snad jen nějak vrátit to, že jsem mu ublížila?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.14 20:09

přestan si stím lámat hlavu a najdi si někoho spolehlivějšího

Od: far
Datum: 25.06.14 20:26

Měl asi nějaké období, kdy také vzpomínal, tak ti pak po matuře napsal, ale ta chuť tedy po krátké době vypršela... .

Datum: 26.06.14 07:09

Myslím si, že na něho přišla slabá chvilka, možná díky alkoholu a tak napsal. Ale trvalý zájem, pozornost, spolehlivost, jistota? To vůbec ne. Vůbec! Buď ráda, že je to za tebou a přestaň to řešit! Zaplakala bys nad dalším vývojem. Poohlédni se jinde.

Od: thomas07*
Datum: 26.06.14 20:00

Taky bych řekl, že to byla mimořádná chvilka , vzpomínka. Můžu i konkrétně. Moc jsem ji miloval, rozešli jsme se a sešla mi z mysli. Ale pak mi jednou večer blesklo v hlavě a napsal jí milý mail. Ozvala se, že si na mne taky občas vzpomene a že se jí to líbilo. Ještě jsem ji kamarádsky zkoušel pozvat na večeři a už se nikdy neozvala. To nebyl její styl, myslel jsem, jestli snad neumřela. Vážně.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.