Jak vydělat peníze na internetu?

Od: Datum: 12.01.13 17:16 odpovědí: 13 změna: 28.07.13 07:58

Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli by jste mi mohli poradit jak vydělat peníze na internetu peníze by se mi teď docela hodily, viděl jsem už pár možností jak vydělat na internetu ale nevím čemu věřit a čemu ne a proto jsem se chtěl zeptat jestli nemáte někdo něco osvědčeného. děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: smiler
Datum: 12.01.13 17:20

Co dovedete? Co můžete nabídnout?.Jestli rozumíte kursovému sázení tak prosím.. a to je jen začátek

http://bonusovy-vydelek.blogspot.cz/

Od: tom0000*
Datum: 12.01.13 17:45

tak jsem to docetl, a musim rict ze to je pekna ho.vadina, je to v podstate to same jako ty zarucene vydelky v kasinu,. a jeste jedna vec, jsem teda u fortuny ale nevyplaci se nahodou vstupni bonus az po vsazene castce kterou jsem tam vlozil?

Od: paul8
Datum: 14.01.13 23:23

neni to hovadina, opravdu to funguje (zatim, bonusu zacina bohuzel rapidne ubyvat), spatne jsi to pochopil, neni to bohuzel tak jednoduchy jako jen sazet na cervenou a cernou na rulete (coz hovadina je - viz. http://cs.wikipedia.org/wiki/Martingale).

Od: nenimi5
Datum: 04.05.13 23:52

Co to je za hloupost prosimtě?:DD Tobě asi 18 ještě nebylo viď? Až bude, tak, si založúčet u pobočky, přečti si co obsahuje jejich smlouva, potom šiř takový hlouposti na blogu:DD

Datum: 12.01.13 17:39

Nejlepší bude něco se naučit, něco umět, pak to vyrábět a nakonec to i přes internet prodávat. Mě to tak funguje již několik roků...

Od: radekstyl
Datum: 12.01.13 21:29

dobry vecer podivejte se na stranky myho kamarada on seo to zajima http://pracenanetu8.webnode.cz/ucet-zuno/

Od: komunikace
Datum: 08.03.13 11:01

Vlastníte webové stránky či blog? zkuste propagaci a staňte se affiliatem. www.LottaRewards.com vyplácí svým partnerům miliony v provizích ročně. Navštivte stránky a zažádejte o přijetí do programu, je to tak snadné!

Od: buss®
Datum: 08.03.13 12:00

Nikdo nedá prachy zadarmo, mimo podvod. Něco umět a nabízet, od výrobků, služby... A pokud by byl mlýnek na prachy, tak si to každý ochrání.

doplněno 08.03.13 12:30:

Doporučuji si najít důvod pro grant, dotaci, viz Polívka.

Od: frff
Datum: 01.06.13 11:08

Z Čechů se stává pomálu národ šamonáků.Nikdo nechce dělat něco pořádného,co přináší nějaké hodnoty,výrobky.Každý chce vekslovat s jídlem(viz Makro,kde koupí za 20 a prodá za 40),zbožím,otevřít šamon obchod se zbožím,butik.Organizovat práci druhým.Ale makat nebo dělat nějakou ducha rozvíjející činnost *smich*nikdo nechce.Jedině obrat ty druhé

Od: v8e39*
Datum: 10.06.13 20:50

částečně pravda, ale je taky hromada lidí, kteří by chtěli tvořit nějaké hodnoty, nemají bud praxi, vzdělání, známé, věk... Pošlete odkaz na jedinou pracovní nabídku, která přináší nějaké hodnoty a je normálně zaplacená. Možná proto by všeci chtěli kupovat za 20 a prodávat za 40. Jako zaměstnanec co tvoří hodnoty vždy budete jenom spodní vrstva, dělnická třída...a to většina nechce.

Od: danecekdan*
Datum: 10.07.13 00:28

Taky je v dnešní době šikovný řemeslník váženější, než doktor, psycholog, notář apod. Alespoň u mne...

Datum: 28.07.13 07:58

zvlastni danecekdan taky jsem remeslnik ale vubec mi to tak neprijde spis naopak za par korun se se clovek doslova udre

Od: alik®
Datum: 10.07.13 15:03

Jedno je jisté, že od počítače se nedají ani zasadit brambory ani upéct chleba. Bouchání do klávesnice se nikdo nenají, ale všichni by to tak měli nejraději.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.