Kde koupit podobný plastový box jako tento?

Od: Datum: 25.06.14 13:15 odpovědí: 3 změna: 25.06.14 20:58

Zdravím,

sháním nějaký internetový obchod, kde by se prodávaly nějaké malé boxy podobné tomuto: http://www.amacpackaging.com/products/mseries/102C.html.

Procházel jsem kamenné obchody s všemožnými kancelářskými potřebami a koukali na mě jak na blázna, když jsem jim řekl co chci. Prošel jsem Heuréku, googlil, ale opravdu už nevím co mám hledat, abych našel to, co potřebuju.

Děkuji za případné odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.14 17:36

Zkuste najít firmu, který ohýbá plexiskla (je jich dost) a tam si nechte vyrobit něco na míru :), taky řešení...

Od: beowafle
Datum: 25.06.14 17:56

Originál hra stojí v přepočtu asi 500,- a už jsem za tisk a rozřezání dal 250,-. Zas tak životně důležitá investice to není.

Od: lmgify
Datum: 25.06.14 20:58

Na tech strankach, co jsi poslal, je kontakt na jejich evropskeho distributora. Proc se ho nezeptas, jestli to od nich nekdo v CR nekupuje?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.