Křupky - závislost

Od: Datum: 24.06.14 08:50 odpovědí: 7 změna: 24.06.14 12:44

Ahoj,objevil jsem křupky na internetu

objednal jsem si jich 70 balení a počítal s tím že mi to vystačí tak na 40 dní ... bohužel se mi to stalo takovou závislostí že jsem si jich objednal dalších 150 ... tyto křupky jsm snědl v rozmezí 2 měsíců a jsem bez nich úplně v háji ... hodně cvičím a dodržuji jídelníček ... měl jsem nějakých 69 kg na svých 175 cm ... ted mám 78 a má postava se pomalu mění .. zmizeli mi břišní svaly...ale břicho ještě nemám ... potřebuju poradit co mám dělat ... ta závislost je opravdu velká ... potřebuji nějakou náhradu nebo se z toho zblázním :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.06.14 09:12

Přečtěte si někde co to je za hnus. Třeba to pomůže. Nebo do jednoho balení nechte nalézt nějaký hmyz a představte si že je to ve všech.

Datum: 24.06.14 10:44

Vzdyt jsou naprosto nezavadne.

Datum: 24.06.14 09:18

Zahodte i ty co mate a vydrzet. Mam neco podobneho s cokoladou a cukrem. Po tydenni dovolene u more uz na ni nemam chut. Tam jsem na sladke myslet nemusel a najednou zjistuji, ze proste uz ani nemam chut.

Datum: 24.06.14 09:35

Dakon má pravdu. O dovolené u moře nemůžeme mít to, co doma, jíme střídměji. K tomu pohyb, plavání a člověk si ani neuvědomí, že mu něco chybí.

O dovolené v Řecku jsme ujížděli na ovoci. To není jako u nás v supermarketu - pomačkané, podtržené, tvrdé, kyselé, nahnilé...ale prostě měkké a vyzrálé ovoce, které voní, je vybarvené a kape z něj sladká šťáva. Vůbec se mi nestýskalo po tom, co jídáme doma, ani jsme si na česká jídla nevzpomněla.

Po návratu mě diabetolog při kontrole pochválil, cukr mám lepší a zhubla jsem. Přiznala jsem, že to bylo tím Řeckem, kde jsem měla výš do žlabu a zároveň mi to vůbec nevadilo. A spolu jsme se tomu zasmáli.

Prostě to odložte, stejně, jako se odkládá třeba cigareta. Uvidíte, že to zvládnete. Vždy´t ty křupky jsou, jako když žvýkáte polystyrén. Co na tom je? Jaga.

Datum: 24.06.14 10:41

Jojo, měl bych problém do sebe nasoukat pár kousků, natož celej pytel nabo takovejch kilo.

Při nejbližší cestě vyhodit do popelnice (nejlépe všechno rozebrat a igelity vytřídit ;)) a hotovo.

Datum: 24.06.14 11:42

Není to náhodou reklama? Nechápu, co chcete poradit - vyhoďte to a udělejte si místo toho zásoby syrové mrkve. Taky křupe a je zdravá.

Datum: 24.06.14 12:44

Fuy..! Proboha, nežer sajrajt.! Radši se pořádně nadlábni normálního jídla. Takový domácí gulášek nemá chybu. *palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.