Norsko Hjorring kdy odpolouvá?

Od: Datum: 05.02.13 22:33 odpovědí: 6 změna: 06.02.13 22:30

Dobrý večer,

prosím o radu, nevíte v kolik hodin z města Hjorring v Norsku odpolouvají auta do Kristiansandu? Snažím se marně najít a nedaří se... Budu vděčná za každou pomoc, děkuji moc!

M.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: luke237
Datum: 06.02.13 02:46
Hjorring v Norsku? Nemas na mysli Hjorring v Dansku? Hjorring je mestecko blizko pristavu Hirtshals, odkud trajekty firmy Fjordline odplouvaji do Kristiansandu v Norsku denne v 11:45 a 18:00. V lete jsou casy odjezdu jine, protoze maji denne 3 odjezdy misto 2.
Datum: 06.02.13 03:11
Omlouvam se. Ted jsem si vsiml, ze plavebni (jizdni) rad (a tedy i odjezdni casy), plati jen od kvetna do zari. Do kvetna snad ten prevoz nefunguje.
Existuje jeste firma Color Line, ale ty pluji jen jednou tydne.
Zkus se take podivat na stranky Direct Ferries.
Datum: 06.02.13 03:47
Hmmm, odvolavam, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slibil *zed*
Ten Color Linepluje 2x denne (12:15, 20:45) uz ted!
Jeste jednou se omlouvam se mlzeni a sypu si popel na hlavu! *zed* *zed* *zed*
Od: martinkam
Datum: 06.02.13 16:00

Ježíš 12:15, täk jsem to zase popletla já, měl jste pravdu! ) Ještě jednou děkujiii!

Datum: 06.02.13 22:30
Muzu se zeptat, kam jedes a co tam budes delat? Nemyslim, ze moc Cechu pouziva trajekty mezi Danskem a Norskem, zvlaste v tomto obdobi.
Od: martinkam
Datum: 06.02.13 15:58

Děkuji moc za snahu, jste hodní! Ano, ano, z Dánska do Norska, trošku jsem to popletla. :-D Převáží se v 11:15. Ale moc děkuji!

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.