Bude mít vaše dítě na letním táboře mobil?

Od: Datum: 22.06.14 20:48 odpovědí: 7 změna: 23.06.14 21:28

Otázka je určená pro rodiče dětí, které jedou o prrázdninách na letní tábor do přírody - ať už skautský nebo jiný.

Otázka není postavená tak, jestli s tím souhlasíte, jestli to mají dovolené, jestli by ho chtěly nebo ho vůbec mají. Jen jestli ho budou mít s sebou nebo ne.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.06.14 20:51

Přijde na to. Holka, necelých deset let - klíďo bez mobilu, nepotřebuje ho. Zato náš 15letý pubescent by musel mít asi jedině obě ruce v gypsu, aby jel bez něj.

Datum: 22.06.14 21:10

děti mi jedou na dva tábory - na jeden je mobil nedoporučený a beztak by ho pod stanem neměly kde dobíjet, tak tam ho mít nebudou. na druhém mobil nevadí, tam ho mít budou (a spí tam v chatě s elektřinou, takže i mohou nabíjet).

Od: buss®
Datum: 22.06.14 21:13

Taxi říkám, jak jsme mohli bez takových věcí vůůbec žít? Napsal se pohled, koresponďák,, nebo nic. Děcka jak u boudy.

Datum: 22.06.14 21:18

Já si zase hodně často vzpomenu na doktora Šafránka a jeho legendární výrok : Mobilní telefon je horší, než diktatura proletariátu...

Datum: 22.06.14 21:36

promon *palec*. Vnučka skoro deset let - skautský tábor. Jedou pod stan, takže také namají kde nabíjet. I kdyby měli, tak by stejně mobil sebou nevezla.

Datum: 23.06.14 06:54

Nejsem velkým přítelem mobilů. Snad proto, že mě zastihly až v dospělosti, dětství jsem musela zvládnout bez něj.

Taťka třeba řekl: Za světla budeš doma! Jenže v zimě to bylo ošemetné, minuta - a najednou tma jak v pytli. Po pár výchovných lekcích jsem se naučila opravdu za světla být doma. Ani hodinky se ven nenosily, i když své první Primky jsem dostala k Vánocům v páté třídě.

Dneska mě dost deptá, když člověk stojí v supermarketu u pečiva a řve zoufale do aparátu: Tak mám koupit 10 rohlíků, nebo radši housky?

Tyhle problémy nám odpadly a žilo se nám klidněji. I když, je jiná doba, což chápu.

Na tábor bych mobil nedoporučovala. Není, kde ho nabít, hrozí i ztráta, odcizení. Navíc dítě může domů posílat zkreslené a nepravdivé zprávy, jak je to tu ošklivé, vůbec se mu tu nelíbí a chce domů. A to všechno jen proto, že k večeři byla dušená mrkev. A rodiče pak mají starosti.

Nebyly kouzelnější koresponďáky z tábora typu? :

MILÝ RODIČE, MÁM SE DOBŘE, UŽ NEVÍM CO PSÁT A TAKY UŽ TU NENÍ MÝSTO. VÁŠ PEPA.

Rodiče věděli, že Pepa je živý a že je v pořádku. A byl klid. Lepší, než někde za bukem bulit do mobilu, jak moc se mi stýská. Proto bych byla pro tábor bez mobilů. Jaga.

Od: rodic
Datum: 23.06.14 21:28
Asi budu jediny kdo odpovi na otazku - budou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.