1xKája nebo Miloš?

Od: Datum: 12.01.13 16:46 odpovědí: 40 změna: 13.01.13 11:31
avatar

Dobrý den, tak se mi ty volby nějak vymkly z rukou.:D Počítala jsem na 100% s Fišerem a Zemanem. A najednou Fišer nikde a místo něj ospalý Kája.

Co si o tom všem myslíte? Mně Kája vůbec nepřipadal na favorita. To spíš opravdu ten Fischer, nebo Dienstbier. A najednou takové překvapení.

Pokud by se měl stát Kája presidentem, nejen, že by všechna důležitá jednání prospal, ale nikdo by mu nerozuměl nejen v zahraničí, ale i v Čechách. Já tomu jeho blekotání porozumněla vždycky až tak po 5 minutách od projevu /a to jsem si nestála na vedení, vážně!/ Nesměji se mu, každý máme nějakou chybu, ale dovedete si představit třeba jeho novoroční projev? Byli bychom všem jen pro smích, s takovouto vadou ba nemohl stát v čele národa.

Výhodou při zvolení Káji by bylo, že by nepotřeboval obsadit Pražský hrad. Má už svůj Orlík a na Pražském hradě by se mohla zbudovat třeba ubytovna pro amnestované, kteří nemají kam jít.

Co si o tom myslíte? A kdo podle vás zvítězí: Miloš nebo Kája?

Díky za odpovědi. Jaga.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.13 16:48

Však on Kája stále jen nespí . Já bych mu to přála .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 16:52
avatar

Tak tady, milá Hahanaj, skutečně NESPÍ.*haha*

Od: olaf71*
Datum: 12.01.13 17:08

ale spí mu něco jiného *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 12.01.13 16:55
Jaguš a je to v háji.Karel když na Českým rozhlasu jednoho rána hovořil a pak chtěl posluchačům popřát pěkné Vánoce,vůbec ale vůbec jsem mů nerozuměla-fčšem pošluchaščum ratjia chši pošpšát...Tohle má být president naší země?Stydět by se měl každý kdo je Čech,Myšlenky má dobré ale už je nedopoví-nebo ano ale stejně radši ať vše píše i s tou jeho gramatikou.Podat mi ruku a popřát mi krásné Vánoce tak mů to ani nevěřím.Jazyk bych mů zakroutila.Tříleté dítě by si možná s ním na písku rozumělo...
doplněno 12.01.13 17:00: A on má nějakou vadu?Rozštěpení patra,předkus nebo rakovinu krku že mů nejde rozumět?Nebo prostě je laxní k českému jazyku?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 17:05
avatar

Četla jsem o něm, že se svěřil do péče nějakým odborníkům - logopedům, aby se ten jeho řečový projev zlepšil. Ale logopedka přímo řekla, že v jeho věku už se s tím nedá vůbec nic dělat. Že je to natolik vžité, že se pořádně mluvit už nenaučí. Jo, měla s ním maminka kněžna chodit ke knížecímu logopedovi, když mu byly tak 3-4 roky. To by možná uspěl.

Jak se říká: Starého vola tahat nenaučíš. Jaga.:D

Od: mowla*
Datum: 12.01.13 17:39

Má drobnou vadu - přežil mozkovou mrtvici a v podstatě se musel znovu naučit mluvit - to bych mu fakt nevyčítal...

Pokud jej někdo znáte osobně (nemyslím zrovna na pozici kamaráda, ale třeba pracovně) víte, že myšlení má pořád OK - a rozhodně je - pro mne, mnohem reprezantativnějším člověkem (a co jiného taky náš prezident je?), než jiní kandidáti...

;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 17:10

jeho schopnost vyjádřit myšlenky slovy je tak primitivní ... ... já bych rád svému prezidentovi rozuměl.. on má nejen problém s artikulací ale taky s češtinou jako takovou... což je pěkná ostuda... pro mě je nevolitelný ani jeden... a volit ho jen proto že je nekomunista tak v tom nevidim moc smysl když ti komanči jsou nalezlí všude ve stavajici vladě i justici..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 17:15
avatar

Ta vaše poslední věta je floskule, kterou opisuje jeden od druhého. Uveďte prosím několik jmen ministrů současné vlády, kteří byli členy KSČ. Děkuji.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: smiler
Datum: 12.01.13 17:16

co tady řešíte? jestli Jirka,Honza,Kája,nebo David,Pavel...Je to uplně jedno.Je to stejně jen figurka která je určena aby něco podepsala a nějak reprezentovala nic víc

Podívejte na Klause hezky mluvil,hezky vypadal a a přitom za 20 let co je v politice nadělal takového zla že se z toho jen tak nevyhrabeme.No a na závěr/amnestie si s náma pěkně vytřel zem..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 12.01.13 17:23
avatar

Mně na Kájovi hodně vadí to, že je celou svou osobou příslušníkem šlechty. A podle toho se chová. Může být celkem sympatické, že ho nerozhodí kdejaký ňouma, ať si plácá, co chce. Ale méně sympatické je, že šlechta se vždycky starala hlavně o svůj vliv, držela při sobě proti jiné šlechtě. Poddaní byli užiteční, ale jen jako zdroj, využitelná síla, jinak šlechtu moc nezajímali. Současná novodobá šlechta sídlí v Bruselu. Je silná, je mocná, "je potřeba s ní být zadobře". Takže i když si o ní občas Kája myslí svoje (a není to zrovna lichotivé), vždycky chce táhnout s ní za jeden provaz. Hlavně "abychom nestáli stranou" (jeho slova). Podle něj musíme jít s evropským hlavím proudem, i když je evidentně špatný. A to se mi nelíbí.

Proti tomu je jeho vada řeči prkotinou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kjanik112*
Datum: 12.01.13 17:33

I pro nás jsou tyto volby zklamáním a jen dokazují hloupost našich lidí. Ani jeden ze dvou vítězů nebude dobrým představitelem státu, ale ostudou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 17:36
avatar

Já v tom nevidím nic špatného, vyhrál můj kandidát. Sice těsně, ale jen tak dál.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 17:45
avatar

Paní Jago a není to tak trochu jedno, kdo zasedne na sesli na pražském Hradě? Jestli Kája, nebo Miloš, všechno je to jedna banda, která posloužila svému účelu. Lidi mají dojem, jak veliká, málem až přímá demokracie to u nás panuje. Taky dost dobře nechápu, proč je pan K. Schwarzenberg titulová jako kníže, když šlechtické tituly byly u nás, již dávno tomu, zrušeny. Jestli je pravda, že pan Karel má za manželku Rakušanku, tak první dámou České republiky bude ona v případě zvolení p. Schwarzenbergem. Toho snad bohdá nebude, aby českou zemi v zahraničí zastupovala mezi prvními dámami cizinka. Fuj. Lidi se už nadobro zbláznili.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 18:00
avatar

Pana knížete tak titulují novináři, on ten titul doma nepoužívá, to mu přece vytknout nemůžeme. Apropo, volíme první dámu, nebo prezidenta? Jinak celé Karlovo jméno zní Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg. :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 18:01
avatar

I já si umím přečíst celé jméno pana K.S. na Wikipedii...*frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 17:54
avatar

Vůbec mi nevadí, že pan KS pospává, že drmolí (ostatně činy jsou důležitější než slova). Jen trochu mi vadí, že je členem současné prapodivné vlády. Ale opravdu moc mi vadí, jak sice noblesně, ale nečesky - nevlastenecky obhajoval výměnu Lobkovického paláce (sídlo velvyslanectví Německa) za louku někde u Berlína, stavební místo pro nově velvyslanectví naše.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 17:57
avatar

Nechci volit Zemana, ale ani Trauttenberga. Chtěla jsem Táňu, ta tam není a je to na prd. Rozhodla bych se mezi kýmkoli z těch ostatních kandidátů. Jen Zeman mi "nesedí" a Trauttenberg... Pokaždé, když jsme se učili v dějepise o konci Přemyslovců, Lucemburků, Jirky a Jagellonců a nástupu Habsburků, tak mi bylo do breku. Nemám proti jemu konkrétně (nebo alespoň nic, co by ho natolik odlišovalo od Zemana), ale nebudu volit někoho z rakouského rodu, který se měl dobře, když česká šlechta trpěla. Nechápu, jak může někdo tady volit skopčáky, rakušáky nebo komouše, když vidí, jak to vypadalo v minulosti. Zlatej Kája IV., zlatej Jirka z Poděbrad, zlatej Masaryk, Eda... chce to někoho takového do čela. Ale to je asi utopie. ČR mne zklamala už jen dobrovolným vstupem do Čtvrté říše... pardon, Evropské unie...

Jo a taky - knížepán by se nezdráhal podepsat daň i na vzduch, takže tak.

Je to těžké, pro koho se rozhodnout... *nevi*

doplněno 12.01.13 18:30:

k2: Karel IV. byl Lucemburk (takže žádný skopčák/Rakušák). Jagellonci mi též nevadili.

ohneta: důležitý je otec. Po něm se dědí jméno a povětšinou (alespoň v dřívějších dobách) i směr vzdělání atd.

//nicméně Karlova (Schwarzenbergova) otce - Karla V. si docela vážím (podle toho, co jsem o něm kdysi četla), ten se choval jako "Čech".

doplněno 12.01.13 19:07:

ohneta: kočí možná, ale taky Čech. Jeho matka byla možná Němka, ale narodila se tady. Byli to prostě "poddaní", kdyby patřili k nějaké šlechtě, tak je to jiná (a i kdyby - v tom případě by šel TGM "proti proudu své předurčenosti"), kdyby se Karel choval jako jeho otec - ač z rakouské šlechty, tak český vlastenec jako poleno, tak by to byla jiná.

Navíc se mi nelíbily jeho názory a rozhodnutí v posledních letech. Ale je to jak volit mezi čertem a ďáblem (prostě menší zlo, tak to vidím já).

doplněno 12.01.13 19:33:

Nerozlišuju Čechy a Slováky, je to IMHO jeden národ...

Minulost je důležitá, musíme ji znát, abychom se z ní mohli poučit a neudělat stejnou chybu jako tehdy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k2
Datum: 12.01.13 18:04

No Karel IV. byl opravdu Cech jak poleno...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 18:04
avatar

Matka TGM byla taky německé národnosti *nevi*

doplněno 12.01.13 18:59:

kolikokoli: otec TGM byl negramotný, a dělal kočího. Proto bych se na předky moc neohlížel. TGM byl toho důkazem.

doplněno 12.01.13 19:27:

Otec byl Slovák . Ale o to tu nejde, na rodičích přece nezáleží a ohlížet se o 6 století dozadu? K čemu to je?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 18:16
avatar
Jago taky to nechápu a myslím, ze lidi se mají vlastně fajn , jinak by nemohli podporovat někoho, kdo stale zvedá daně, zdrazuje léky, podporuje tuneláře, schvaluje miliardy na církve a tunel ve formě důchodové reformy. Kalousek s Necasem budou mít otevřenou cestu a pokud tohle lidi neberou vážně, líp nebude.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 18:21

a jim to prostě nevysvětlíš.. a taky nechápu tu pomsu lidí ODSakum ale že TOP 09 je ta sama sorta to asi nikomu nedošlo..

doplněno 12.01.13 18:22:

*pomstu

doplněno 12.01.13 18:41:

http://www.novinky.cz/domaci/…ri-ve-druhem-kole-zemana.html

koumoše rozhodně nepodporuju ale ten poslední odstavec je naprosto výstižný...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bubble*
Datum: 12.01.13 18:57

Dobrý den, tak vám taky musím říct, že mám z těch našich dvou zbylejch kandidátů docela smíšený pocity. U Miloše jsem to celkem čekala, ale že jako druhej vyhraje Karel jsem teda nečekala. Žádnej z těch kandidátů mě nijak zvlášť neoslovil, ale počítala jsem, že do druhýho kola postoupí Zeman s Fisherem a tak bych se přiklonila k Fisherovi. Ale takhle ani nevím, jestli do druhého kola vůbec půjdu svůj hlas dát. Zemanovi se mi ho moc dát nechce, protože mi to nepřijde zrovna reprezentativní osobnost, ale ke Schwarzenbergovi fakt nemám slov. Překvapilo mě kolik lidí ho volilo, když to není tak dávno co zařínala TOP09 a to se mu všichni smáli, že neumí mluvit a všude spí. Musím se Karla zastat, že se mi zdá, že v tom mluvení se poslední dobou zlepšil. Dřív jsem mu skoro nerozuměla, ale teď už to je dobrý. Vadí mi, to že mu je už 75 a nechtěla jsem za prezidenta zase dědka. Vadí mi, že je spolčenej s Kalouskem a to jak se teď prezentuje v jeho projevech. Tvrdí, že bude zastáncem postižených a chudých, přitom teď dělá pravej opak. Nechápu, jak mu to může někdo věřit. Navíc mi přijde, že ho plno lidí volilo jen proto, že ho tolik podporuje většina našich super celebrit. Každopádně ve volební kalkulačce jsem se s Karlem taky v názorech vůbec neshodla. Jestli půjdu volit tak tam hodím Milouše, ale myslím, že vyhraje Karel, tak nevím, jestli to není zbytečný, abych pak nebyla naštvaná jako dneska.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sisinka*
Datum: 12.01.13 19:18

v této zemi už člověka nic nepřekvapí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 20:19

Pokud se týká řečové vady, tak je na tom Karel nesrovnatelně lépe než třeba předchozí anglický král Jiří Vi. A všichni rakouští vladači, které jsme u nás měli, nebyli přece zase tak špatní. Třeba Marie Terezie - a ta dokonce česky neuměla vůbec.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lm®
Datum: 12.01.13 20:34
avatar

Nemůžu nikomu radit,snad prosit...

Přece nechceme mít na hradě všude usínajícího starce,kterému není rozumět,nedomluví se žádným jazykem a v podstatě se chce jen zabepečit na stáří ... Miloš Zema už pro stát v minulosti dost udělal a za jeho vlády nebyla ani taková nezaměstnanost ani tak silná sociální nejistota.Nejen ,že ví co říká,ale umí to doplnit vtipnými bonmoty...

Prostě volba rozumného člověka je jasná

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k2
Datum: 12.01.13 20:45

a v podstatě se chce jen zabepečit na stáří

Ale no tak, to uz je solidni demagogie. S jeho majetky do smrti pracovat nemusi a muze si kazdy den k snidani dat kaviar...

za jeho vlády nebyla ani taková nezaměstnanost ani tak silná sociální nejistota

Vsimla jste si neceho jako je hospodarska krize?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 20:45
avatar

Myslíte, že se kníže potřebuje zabezpečit s takovým majetkem jaký má? Tímto jste trumfla všechny Zemanovy bonmoty . Pokud je mi známo, mluví třemi jazyky a to není zrovna málo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 20:56
avatar

Nejlepší je Karel Zeman - obrázek z internetu:

doplněno 12.01.13 20:58:

Tak se obrázek nepovedl, ale ono to stačí jen slovem...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nutt®
Datum: 12.01.13 20:57
avatar

Mezi kandidáty nebyl žádný kterého bych bral jako ideálního, proto jsem si je zpočátku seřadil odzadu, co mi na kom vadí nejméně. Nejprve jsem k volbám ani nechtěl jít ale když jsem viděl jaká ,,hojná" skupina mladých lidí jdou jen z recese a ze srandy volit Franze tak jsem se rozhodl že půjdu. Měl jsem mezi těmi všemi jen jednoho favorit u kterého bylo nejméně věcí které mi vadí a tím je pan Schwarzenberg, proto jsem ho také volil a v druhém kole tomu nebude jinak ale ať už vyhraje jakýkoli z těchto dvou kandidátů pořád budu spokojen jelikož jsme mohli dopadnout hůře. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 22:04
avatar
Hůře? Ja myslim, ze příštích pět let, pokud knize vyhraje, se uz ani neposerem , protože nebude z čeho. Hůře teprve bude...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.13 06:52
avatar

Tak jsem, milí kolegové, zadala otázku a teď se tady cítím skoro jako ve Stínadlech před volbou Velkého Vonta: Volí Losnu, nebo Maňáka?

Máme na to 14 dní času. Ale: na kalkulačce mi Kája vyel jako úplně nejhorí kandidát pro mě - neshodli jsme se v mínus 30 procentech názorů. Take to padá. Nerada bych podporovala někoho, kdo obírá nemocné a nemohoucí, zvyuje neustále daně. Natěstí zpívat se jetě smí. Ale jak dlouho? A kdo vůbec k tomu zpěvu bude mít chu a náladu?

A pan Zeman? Inu, máme jetě 14 dní na rozmylenou.

Jen tak mimochodem - viděli a slyeli jste Káju zpívat hymnu? e vůbec neumí zpívat, za to nemůe. Ne kadý je nadán k hudbě a zpěvu. Ale e naprosto a vůbec neznal slova, jen mektal, kde co pochytil, koukal lidem po pusách, co oni zpívají, to tedy byla ostuda. My se slova hymny učili ve 3. třídě na ZD a umím je perfektně dodnes. Z toho je vidět, jaký je Kája Čech. Asi jako já Číňanka.

Tak teď babo raď! *cert*Jaga.

Od: nutt®
Datum: 13.01.13 08:18
avatar

Víte, mám u plné zuby toho jak si kadý hájí toho svého ,,koně" a na toho druhého hází tu největí pínu. Kadý má jiné názory a důvody proč volit zrovna toho svého a proč nevolit toho druhého. Ale stejně budete vichni nadávat a na jednoho či na druhého. Český národ se bude vychloubat e je čech jen v tom dobrém, kdy vyhrají hokejisté, fotbalisté MS; kdy na Olimpiádě skončí někdo z ČR první tak vichni budou také jásat hurá jsme první celej národ ale jakmile se stane něco jako například pan Klaus omylem dá propisku do kapsy tak to najednou udělal pan Klaus a stím mi nemáme nic společného, kdy Klaus vyhlásí amnestii tak opět to udělal Klaus a my se od něj distancujem. Moná je to tím e jsem mladý nezkaený ale spíe lituji budoucího prezidenta protoe zde se nezavděčí nikomu a bude vdy patný.

Mějte se hezky já se z této diskuze distancuji... :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 13.01.13 08:45

Stydím se za to, e tolik lidí dokázalo volit Karla za prezidenta, opravdu jsme národ dementů.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volby
Datum: 13.01.13 08:48

Re: nutt v některých věcech máte pravdu, ale faktem zůstává, e se tento problém - tedy zvolit prezidenta - vyřeit musí. Je vidět, e to lidi zajímá, výsledek hodně z nás zaskočil. Tak je asi přirozené se v v tom " hrabat". No a kadý z nás je jiný a jak z toho ven se snaíme zjistit, kdy se o tom bavíme s ostatními. A kde jinde ne na internetu, který k tomu dává úplně nejlepí prostor. Jít do ulic nebo do hospody apod.? No a kadý má na to vyjadřování jinou slovní zásobu. Pohoruje vás mentalita českého národa, ale jak se vyrovnáváte s jazykovou vybaveností pana kníete? A taky s tím, koho reprezentuje- stranu, která se podílí a hlavně prostřednictvím p.Kalouska, Drábka apod. tvoří podmínky pro ná ivot. O tom jeho zastánci moc nemluví.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: prezident
Datum: 13.01.13 09:33

Re: babajaga - Volba je pro nás horí ne na začátku. Jsem na tom stejně. Jako první impuls pro nevolbu kníete je jeho slovní projev, to jak to bude s první dámou - jakou řeč zvolí ona /to budou titulky v TV/, kde bude bydlet - jak sám říká má rád pobyty na svých sídlech ve výcarsku, v Rakousku apod./ teď to vypadalo, e jako ministr zahraničí má důvod k tomu cestovat/, Vechno takové ty pocitové problémy. Ale daleko důleitějí je a o tom se moc nemluví, jeho působení ve straně, která nám připravuje takové dobré menu pro nae ivoty. A proč byl tolik volen? Stačilo se podívat na jeho podpůrce v terénu - řada známých postav společenského ivota, které vídáme v televizi, ti kteří jsou dávno za vodou a nemusí se trápit tím, co denní ivot přináí větině národa. Asi si připadají tak slavní jako ti ze zámků. Někteří z nás to nějak nevidí. Ale mít takové příjmy nqpř. z reklam a podobnýc ptákovin tak se ani nedivím, e mají tito "umělci" aludek i pro podporu pana kníete. Chce to vechno více vnímat v souvislotech.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 13.01.13 11:31
Jagu,souhlasím.Od včerejka mi chrasti reprak u tv,u to má za sebou.Jetě jednou uvidím a uslyím hymnu z úst naeho potencionálního prezidenta jakoby je vyzvracel,televize letí z okna.P.s.Dnes u děti v materinkách znají hymnu a povídají si o presidentovi a Čr.Je to jakýsi celoploný projekt předkolního vzdělávání.
Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 13.01.13 09:20
avatar

Dobry den ani Kaju ani Milose bohuzel nekoho vybrat musime,tak budeme opet volit mensi zlo

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 13.01.13 09:24
avatar

Já od večera (zase sem celou noc nespal) přemejlím o prázdný obálce nebo třeba lístku se jménem Tarzan nebo o něčem podobným.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martinpekarek
Datum: 13.01.13 10:50

Osobně se přikláním spíe k Miloovi Zemanovi. Není samozřejmě bez chyby, napáchal toho také hodně nehezkého, ale pořád se mi jeví lepí ne Karel.

- z dějepisu víme, e kníat a podobných aristokratů a lechticů jsme tu měli hodně a moc nám to nepomohlo, a teď tu má být toto znovu? Prezident by měl umět česky - chápu, e kdy byl v emigraci, tak něco mohl zapomenout, a první dáma a děti také. Zde to zřejmě není moc moné. Takové základy, jako je hymna, by měl také znát nazpamě a ne jen čekat, co mu ostatní poradí.

- netvrdím, e zdravotní stav kníete je nikterak patný, sám doloil potvrzení od lékaře, z něho vyplývá, e má "pouze" zvýený krevní tlak, a svůj mandát by mohl proít ve zdraví - mui se dnes doívají klidně i nad 90 let a on jako kníe a prezident si jistě najde nějaký "nápoj nesmrtelnosti", aby se té 80 doil, peníze na to má. Nicméně, riziko předčasných voleb tu je pořád. Milo Zeman také není ádný mladík, ale je přecijen mladí.

- je sice pravda, e kníe peníze a tak moc nepotřebuje, majetku má dost, ale zde přece nejde o něj, ale o jeho manelku, děti, případně pak jejich děti, můe zabezepečit ty

- kníe se sice umí chovat na návtěvách, jeliko v tom duchu byl vychováván, ale pokud mohl být prezidentem Klaus, který krade propisky, tak reprezentaci bravurně zvládne i Milo, i kdy není aristokrat

- Milo je blíe obyčejným lidem. Karel je lechtic, má mnoho majetku, panství, klidně hlasuje o zvýení daní, restituce a dalí neřádstvo; Milo se stáhl jako klasický český člověk důchodového věku na Vysočinu na svou chalupu a il tam běný ivot; sice popíjí, ale Karel zase kouří a to velice často, ance na předčasné volby se tedy zvyuje

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepino51
Datum: 13.01.13 11:00

Kája? Pokud spí,tak ve sněmovně se nic jiného v danou chvíli nedá dělat,ale pokud se jedná o jeho reprezentaci státu tak je určitě lepí a méně zatíený minulostí ne Milo.Jsem ji ve věku,kdy jsem zail v politice ve moné a jedno vím jistěPresident je figura a moc toho nemůe,Kája,ale pro mne vdy mluvil bez vytáček a přímo.ádné oblbování.A,e je jeho mluva kostrbatá mu odpoutím.Víme vichni,e ty co jsme volili pro nás nikdy nic neudělají a ty sliby známe.Tato zem potřebuje čas dvou,tří generací aby vypráskala ten xindl.Pepino

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.