Prodávání na bazos.cz-Jak rychle se to prodá?

Od: Datum: 13.07.14 20:52 odpovědí: 12 změna: 18.07.14 13:47

Dobrý den

Pravě začínám prodávat oblečení na bazos.cz. Chtěla jsem se proto zeptat, za jak dlouho se Vám prodá oblečení? A jaké máte s bazos.cz zkušenosti?

Budu ráda za každou odpověď a předem děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc*
Datum: 13.07.14 21:14

je to super server na motorky, auta, PC,... ale zrovna oblečení tedy nevím... Oblečení spíš pojede na aukro.cz od korunky

Datum: 13.07.14 21:30

Doporučil bych spíše aukro, má vysoké náklady na provoz, ale slušnou efektivitu, výhody jsou, že můžete nabídnout nižší poštovné při platbě předem (payu je připsáno okamžitě) a nebudete v nejistotě z nevyzvednutí dobírky (záruka ze strany provozovatele). Konkrétně co se týká oblečení je to výhodné, je skupina lidí "které" tráví spoustu času doma na internetu hledají, hledají a hledají všechno možný... Doporučil bych taky s bazar, zdá se mi, že má u našeho slavného nejpoužívanějšího vyhledávače protekci a směřují na něj blízké odkazy z vyhledávání.

Od: olaf71*
Datum: 13.07.14 21:34

to je různé. záleží na ceně. já osobně prodávám věci cca. za půlku a to nové a i tak nebývá zájem, hlavně teď.nejedná se však o oblečení. na Bazoši zásadně neprodávám na dobírku.

Datum: 13.07.14 21:43

Zdravím, Bazoš je plný podvodníků, nekoupila bych tam ani slanou vodu. Zkuste Aukro, www.mimibazar.cz (vystavení předmětu zdarma), anebo www.mimiaukce.cz (za vystavení aukce se platí a kupující přihazují stejně, jako na Aukru). Podle komentářů těch, co nakoupili před Vámi, se dá poměrně hodnověrně ověřit, zda se jedná o solidního prodejce nebo kupujícího.

Peníze si nechejte zaslat předem na účet a balíček posílejte doporučeně, pokud mohu doporučit. Dobírku Vám případný šmejd nemusí převzít a v případě ztráty nepojištěného balíčku dostanete zpět jeho uvedenou hodnotu.

doplněno 13.07.14 22:35:

Já si na aukru pečlivě vybírám a za několik let jsem měla jen jeden problém - a to díky tomu, že jsem si prodejce nezkontrolovala. Takže asi tak ;).

Datum: 13.07.14 22:26

Dobrej vtip s tím, že bazoš je plný podvodníků a jako alternativu doporučíte aukro kde se to poctivými kupci (a prodejci) jen hemží.

Od: paw®
Datum: 13.07.14 22:30

Zkuste radeji aukro nebo votocvohoz.cz

Od: buss®
Datum: 14.07.14 00:09

Tak dlouho, až se najde kupec a obnovovat, postupně slevovat..

Od: uien
Datum: 17.07.14 21:17

Podle mých osobních zkušeností je to ztráta času. Nabízela jsem nové nenošené oblečení a obuv za polovinu ceny i méně a n i k d y jsem nic neprodala.

Datum: 17.07.14 23:19

Protože takových podobných věcí nenošených je spousta.Pokoušel jsem to několikrát prodat a žádný zájem.:(

Datum: 18.07.14 06:45

Když vidím, co je oblečení na Bazoši /ty spousty plavek, kabátů, kalhot, bot.../, myslím si, že velký zájem není. Možná snad spíš o dětské oblečení, ale že bych si koupila třeba starší plavky či onošený kabát, to dost těžko. Když v prodejnách je to nové a nijak zvlášť nákladné.

Nejsem zbytečně nafrněná a jako dítě jsem vyrůstala v oblečení po sestřenicích, ale nemám pro to pochopení. Navíc se přidá poštovné, starší oblečení se tím prodraží. Pak to přijde, člověku to třeba nesedí, nebo to vypadá hůř, než na fotce a je další problém. Jako prodávajícímu by mi vadilo i shánění krabic, balení, dojíždění na poštu.

Raději oblečení /i když pěkné/ dám do pytle a šoupnu ve městě do těch kontejnerů pro charitu. Těch pár korun z prodeje by mě nevytrhlo.

Jinak inzerát na Bazoši můžete mít 2 měsíce, pak Vám ho smažou. Jestli se zboží prodá, záleží na štěstí. Já prodávala nedávno nová lněná prostěradla /používám už jen ty napínací/ a taky nepoužité ložní povlečení, ještě v původních obalech. Prodala jsem to všechno za 14 dní. Cena musí být rozumná. Kupující chce nakoupit levně, proto, když se chci zboží zbavit, nemohu prodávat draze. Jaga.

Datum: 18.07.14 13:43

Proto se právě musí pořádně hledat, mezi tunami staršího oblečení, o které opravdu moc zájem není, se dají najít skvělé kousky za velmi dobré ceny, a to včetně poštovného. A pokud chci něco nového, jde to sehnat za daleko lepší cenu, než v kamenném obchodě. Ale Bazoši se vyhýbám, nenašla jsem tam skoro nic pěkného, narozdíl od mimibazaru nebo aukra.

Je fakt, že jsem zažila každodenní lítání na poštu s pěti balíčky, krabice u nás naštěstí nejsou problém, a je to docela únavné...

Datum: 18.07.14 13:47

Jak se tu pise, pro obleceni spis mimibazar, tam chodi spustu maminek, tak se to snad chytne. Hlavni je mit dobre fotky a rozumnou cenu. Za zkousku kazdopadne nic nedate

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.