Pujčka zaimo

Od: Datum: 19.06.14 10:04 odpovědí: 6 změna: 19.06.14 21:42
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.06.14 10:42

Nedávno jsem viděl obrázek, který tak různě koloval, byla na něm podobná nabídka půjčky, kterou vám doručí do půl hodiny.. Humorné na něm bylo to, že RPSN bylo čtyřciferné a začínalo devítkou.. nebo pěticiferné? No ono to už je fuk, 9431% RPSN.

Půjčit si tak pětku a splatit takových třicet. A to se vyplatí.

Ono stačí si na internetu vyhledat cokoli, co souvisí s půjčkami.. a ty výsledky a stránky, které tam začnou lézt.. no to by člověk zvracel.

Od: patrick47
Datum: 19.06.14 12:46
Datum: 19.06.14 12:51

No i tak je to strašně vysoké číslo

Od: patrick47
Datum: 19.06.14 13:16

to mě nevadí, prostě nutně potřebuji 7.000 kč, ale ted sem dokončil skolu a pujdu na pracak

takze nemam prijem a jinde by mi nepujcili

ale na splaceni teto pujcky bych mel, jen nevím aby to nebyl nejaky podvod

klidne jim zaplatim dvakrat tolik co si pujcim jen aby to bylo férové

Datum: 19.06.14 21:42

Férový podnikatel nespamuje! (Právě jsem mazale spam od Credito24.) A nebankovní půjčky férové nejsou (snad s výjimkou Provident Financial, kde předem víte, kolik přesně zaplatíte).

Datum: 19.06.14 16:33

Ahoj. Od nebankovních půjčovacích institucí si nic neber. Tu jakousi férovost nemůžeš moc očekávat ani od těch bankovních. Jestli musíš, věc spíše nějak řeš s vlastní rodinou. A hlavně si moc dobře rozmysli, jestli, na co to potřebuješ, to opravdu potřebuješ.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.