Kde seženu pivo 15l sub s bajonetem

Od: Datum: 13.07.14 17:02 odpovědí: 3 změna: 13.07.14 18:00

Ahoj,

udělal jsem si radost s výčepním zařízením ale 30l sud nezvládám vypít

chtěl bych si koupit od nějakého menšího pivovaru 15l s narážečkou bajonetem ale ne Plzeň ta mi nechutná (nechci zavádět hádky typu co je nebo není lepší, chuť je indiuviduální)

normálně jezdím do Vysočan na pivní pohotovost ale tam mají právě jen tu Plzeň. Neměl byste někdo tip na jednak dobré pivo, menší ne tolik profláklý pivovar, a v tomhle malém sudu?

vím, že bych to mohl řešit plastem anebo těma soudkama ale když mě dělá radost si to natočit z tý pípy, asi jsem úchylnej

někde v Praze a okolí... vím že na Smíchově je maják ale to mám trochu z ruky a ani nejsem schopnej na těch jejich stránkách nebo vlastně žádných stránkách dát filtrovat podle kritéria 15l + bajonet on to nikdo neřeší

měl jsem loni například Podkováň 12, ten mi chutnal ale upít těch 30litrů bylo moc náročný

díky za jakýkoli tip na 15l suda

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.14 17:19

Záleží na nápojce co vám do toho nechají natočit,u nás třeba rohozec,krakonoš...Je to asi o dohodě prodejcú s pivovary.

Datum: 13.07.14 17:37

Doporučuji: http://pivoobchod.cz/ jsou v areálu nákladového nádraží.

Mají obrovský výběr piv a i hodně dodávají v 15L KEG

doplněno 13.07.14 17:40:

Jinak doplním že když pivo tlačíte CO2, tak vydrží bezezměny klidně měsíc... a to už se dá 30l zvládnout i v jednom :)

Od: john4556
Datum: 13.07.14 18:00

jo, honím ho CO2

měl jsem sud 30l tak nejdéle 10 dní a myslím že 15 dní by vydržel v pohodně, možná se to pak ke konci nasytí nebo kazí protože je sud poloprázdý a nesouvisí to s velikostí sudu, ty poslední piva uýž mě přišlo že tolik nechutnaly

ale pak já už se do toho zbytečně nutím, 30 dní bych už měl obavy že budu pít zvětralý

taky by ze mě byl alkoholík a byl bych tlustý, chtěl jsem to jen pro radost

v nejhorším tu 30 zvládnu, koneckonců na to člověk není většinou sám, ale s tou 15 bych byl komfortnější

na nějakou oslavu, kde se sejde trochu lidí ta 30 padne lehce

díky za tip, zkusím vyzkoumat, není to z ruky ale musí se tam člověk dostat během dne... uvažoval jsem i kdyby byl pivovar někde na sever od Prahy si zajet do něj přímo

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.