Kde mi pučej

Od: Datum: 18.06.14 21:28 odpovědí: 8 změna: 22.06.14 20:52

dobrý den

mám ženu v insolvenci, já nejsem a oni mi nikde nechtěj pučít, prácují 3 roky na smlouvu, víte nejáke řešení?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: je
Datum: 18.06.14 21:41

Zdravím.Záleží na tom,kolik potřebujete půjčit a co znamená pracovat na smlouvu.Pokud jste normálně zaměstaný a berete plat, tak by to neměl být problém.

Od: manotek*
Datum: 18.06.14 21:44

beru plat a sem id...

Datum: 18.06.14 23:51

Důvodů, proč Vám nikde nechtějí půjčit může být více. Může to být např. snížený úvazek plus nižší příjem, mohou se obávat zhoršení zdravotního stavu a zvýšení stupně ID s následným snížením příjmů (a schopnosti splácet), ...

Souhlasím s Pohankou, ani já další zadlužování nedoporučuji (minimálně do skončení oddlužení).

Od: pohankaa
Datum: 18.06.14 21:57

Vím, že se ptáte na něco jiného, nepíšete, jestli žena pracuje. Pokud ne, tak si nepujčujte a raději ať jde do práce. Další dluhy v rodině je cesta do pekel.

Od: paw®
Datum: 19.06.14 08:31

Pujci vam asi nebankovni spolecnosti, jejichz letky jsou vsude mozne. Ale nechodte do toho. Je to vcelku zarucena cesta k exekusi, (v lepsim pripade) insolvenci nebo ke ztrate strechy nad hlavou.

Pokud muzete, zkuste rodinu, to je nejlepsi zalozna.

Datum: 19.06.14 21:23

Stavte se na poště. Tam to s vámi proberou a poradí co a jak. Na nižší půjčku nepotřebujete dokládat příjmy manželky.Jen vy musíte být zaměstnaný.Pokud máte ID, který chcete dokládat jako příjem,musí být 3.stupně.Do konce června je druhá půlka půjčky bez úroků.

Datum: 19.06.14 21:25

Zeptejte se na Provident.Mají "výhodné" podmínky.

Datum: 22.06.14 20:52

provident - to je rada nad zlato

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.