Poplatek za vyplnění úrazu

Od: Datum: 09.09.14 08:34 odpovědí: 6 změna: 11.09.14 07:20

Dobrý den,

Nevíte někdo, jak to chodí, když potřebuji vyplnit od lékaře zprávu o úrazu?

Ještě se platí 150kč? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.09.14 08:41

já jsem doložila na pojišťovnu poslední okopírovanou zprávu od lékaře a vše proběhlo v pořádku

Datum: 09.09.14 09:02

Za vyplnění zprávy se u nás platí 200, pojišťovně stačí okopírované lékařské zprávy, např. u zlomené nohy ji vůbec nezajímá, že jste dostal trombozu a marodil 2 měsíce, jedou podle tabulek (většina pojišťoven) a zlomená noha je př. 1000bodů a tedy 2000kč.

Datum: 09.09.14 10:27

Mám starou pojistku z roku 1969, je jen za 20kč. Tam to bude asi jenom o stovkách? Max. Plnění je 5000.

Datum: 09.09.14 10:35

http://www.cpp.cz/User_data/M…p-ocenovaci_tabulky_ii-v2.pdf Zde jeden příklad, každá pojišťovna si dělá vlastní tabulky na plnění.

doplněno 09.09.14 10:52:

Nehádám se ale mám dva kamarády co toto přímo dělají (každý v jiné pojišťovně) a že se jede podle tabulek vím dost jistě, oni vám podle těch tabulek a vaši smlouvy čásku za úraz spočítají. Jistě, že je podstatné jak je pojistka sjednaná a na co ale máte-li pojistku na úraz, nikoho nezajímá, že jste dostal trombozu a léčil se 2 měsíce, prostě úraz je zlomená noha, nic víc.

Datum: 09.09.14 10:36

Není pravda, v pojišťovně pracuji a pletete jablka a hrušky dohromady. Záleží na tom, co napíše lékař, jakou diagnózu. Jestli máte sjednáno poškození úrazem, nebo denní odškodné...Veškeré pojišťovny by měli mít (my máme) veřejně přístupné oceňovací tabulky úrazů, např. na netu. A dále se to odvíjí od sjednané částky. Pokud má někdo zlomenou ruku a sjednanou částku 5000 Kč, dostane 550 Kč, pokud má někdo 200 000Kč, rázem je z toho 24200 kč. Body už se dávno nepoužívají.

Datum: 11.09.14 07:20

Manželka upadla a měla natrženou šlachu v rameni, léčila se od 10. 6. Nejdřív na ortopedii , potom na rehabilitaci. Pojištěná je u čp dotazník ji vyplnil doktor na rehab.

Potom to donesla na pobočku v city parku čp. Tak jsme možná tu stovku nemuseli platit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.