Parkování u letiště brno

Od: odpovědí: 7 změna:

kde parkovat v brně poblíž letiště na dobu 11 dnů

7 odpovědí na otázku

 

 


0x

co to je, poblíž? :) chcete odtud na letiště dojít pěšky, nebo vám stačí dojet pár zastávek busem?


třeba dojít i pěšky

 


0x
avatar jethro

Parkuju přímo na letišti. Těch cca 11 dní sice stojí kolem tisícovky, ale v porovnání s cenou rodinné dovolené to není až taková hrůza a auto je aspoň v bezpečí. Některé cestovky dávají na parkování i (někdy docela výraznou) slevu.

 


0x

Kdekoli ve Slatině a dojet busem.

 


0x

 


0x

Asi takhle - nevím, kolik Vás jede, ale vysadila bych rodinku s kufry na letišti a odvezla zaparkovat auto někam do Slatiny (poblíž zastávky autobusu na letiště). Cena jedná jízdenky 20,-. Pokud chce člověk ušetřit. Pokud to zaparkujete někam do sídliště před baráky a zapamatujete si, kde parkujete, jde to bez problémů.

Já když jezdím na letiště do Mnichova, tak jsem nikdy neparkovala na letišti, za 14 dní chtějí šílený prachy. Odvezu to do nedaleké průmyslové zóny, kde parkují zaměstnanci (nepřetržitý provoz), takže tam v noci není jediné opuštěné auto. Auto tam zapadá (nemám nic extra, ale nějakej vrak). K letišti je to asi 45 min pěšky, po cyklostezce, pěkně se kouká na letadla. Náklady, 0,-

Dala bych si pozor kdy je blokové čištění, lehce by se mohlo stát, že po příletu bude vaše auto odtažené někam hodně daleko. Nebyl byste první.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]