Zrušení trvalého pobytu na sk,jsem Češka

Od: Datum: 08.09.14 19:34 odpovědí: 1 změna: 08.09.14 19:38

Dobrý den,2 roky mám trvalý pobyt na Slovensku,zítra si to tady na Slovensku jdu odhlásit,nejdřív půjdu na úřad práce,pak VZP,banka,doktor.Po VZP ještě odhlášení z pobytu pro cizineckou policii.Ve středu pak přihlásím vše v Čechách.Už se nemůžu dočkat až tu nebudu a budu konečně papírově i s pojištěním doma.Můžu to tak udělat,že.Odhlásit to nejdřív tady a už se nemuset vracet,chci co nejdřív odtud vypadnout a skončit vazby.Nejdřív jsem přemýšlela že nejdřív se přihlásím v ČR a pak až odhlásím tady ,ale už se nechci vracet.Chci to tu skončit jednou provždy,zažila jsem tu nejhorší chvíle svýho života.Jenom mám trochu strach,aby mi vydali na VZP výpis o době pojištění tak jako jsem s tim neměla problém v Čechách.Mám se obávat komplikací?Mám jen 58eur,z toho 33 na cestu.9 na účtu,doufám,že nebudou chtít poplatek za zrušení účtu,mám účet ve VUB.Doma mám alespoň 3700kč,to jsem dopadla,ale alespoň něco.Jenom se obávám,aby si nevymysleli ve VZP,že něco dlužím,já tady tomuhle státu nevěřim,to bych tu musela zkejsnout dál,jelikož bych musela počkat na další peníze.Ach jo.Budu ráda za vaše názory

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.14 19:38

Držím palce, ale moc neporadím. Snad jen, že účet u VUB lze zrušit kdykoli a odkudkoli. Ten nemá s pobytem nic společného. Takže ten bych ve vaší situaci neřešil. A pokud by byl jiný vážný problém, asi bych zkusil pomoc u našeho zastupitelství na Slovensku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.