Utíkání ve snech

Od: Datum: 11.07.14 21:19 odpovědí: 6 změna: 12.07.14 06:53

Proč se člověk ve snu nemůže rychle pohybovat? Proč jako naschvál nejde před někým rychle utéct? Znáte to, chcete utéct, ale nemůžete. Nebo dveře nejdou zamknout.

Proč takové naschvály?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 11.07.14 21:23
avatar

Dobrý den, máte asi jiné sny, než já, protože toto neznám. Já mám i sny barevné a se zvukem.

Problém s pohybem jsem snad žádný neměl a když padám z výšky, tak je to fofr. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ad®
Datum: 11.07.14 21:43
Já jsem byl dříve při snech napůl probuzený, dokonce když jsem si ve snu řekl, že se probudím tak jsem se probudil. Podobné to mám dodnes. Když se mi zdálo, že nás vykrádají tak mě napadlo, že mohou jít i z druhé strany domu a taky že jo. Prostě na co myslím tak to se stane.Zkuste nad tím zapřemýšlet, možná to máme stejné.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: chizuru*
Datum: 11.07.14 21:45

Já mívám podobný sen. Opakuje se jádro, ačkoli se mění okolnosti.
V mých snech je to takto:
Někoho chci zastřelit, ačkoli pistole cvaká naprázdno, přestože je nabitá.. Když ji odhodím a chci utéct, tak utíkám jakobych byla zpomalená... A vzápětí mne ten někdo zastřelí tou samou zbraní, která v mých rukou jen cvakala jako by v ní nebyly žádné náboje.
Bude to něco s psychikou.. Bohužel nevím co, ale také by mne to zajímalo.
Pro uživatele ad: Nemyslíte náhodou lucidní snění?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.14 22:10

Znam to, taky jsem takove sny mival - nohy jako z olova, ne a ne utyct pred pronasledujicim, ktery je uz tesne za mnou. Nastesti se clovek vzdycky probudi:). Mival jsem ale taky lepsi sny - lital jsem, a v jakych vyskach, nahoru, dolu, boze, to byla nadhera...:)!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.14 23:09

Proč, to nevím, ale takové sny jsem mívala. Teď se mně už nezdají, ale bývalo to hrozné. Reál, ulice kde jsem bydlela a za mnou útočník s mrkví! Já nemohla pohnout nohou, noha jak z olova, svaly napnuté, až bolely. Když jsem nemohla utíkat, chtěla jsem křičet a nevyšel ani hlásek. Probudila jsem se s bolestí v krku a zlitá potem. Tohle se mi zdálo tak 6x za život, úplně stejně. Nejlepší je na tom ta mrkev, kterou mně chtěl ten někdo propíchnout, taková blbost, ale já pokaždé v tom snu zažila smrtelný strach.

Někdy mívám sny na pokračování, ať hezké, nebo zlé. Většinou si ráno nic nepamatuju a to ani, když se po snu probudím. Sen byl zvláštní, nebo zajímavý a já si odříkávám, co v něm bylo, takové body. Odříkám si to třeba 5x dokola a ráno vím prd. Je možné, že se mi zdá i to.

Sny jsou prostě sny...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.07.14 06:53
avatar

Já si myslím, že je to pocit bezmoci, který se ve snu takto projevuje. Neumíte, nemůžete něco v reálném životě vyřešit, dotáhnout do konce. ;) Myslím si, že pocit bezmoci je ten nejstrašnější ze všech. Nemoci něco změnit, pomoci ať už sobě nebo někomu. Koukat, jak něco směřuje úplně do kopru a nemoci vůbec nic dělat. Šílené! *zed*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.