Je to alergie?

Od: Datum: 14.06.14 06:54 odpovědí: 6 změna: 12.04.15 20:51

Nevím přesně jak je to dlouho ale všimla jsem si na sobě že když vzjdu ven tak mi většinou (ne vždycky) začne slzet oko na jedné straně a téct z nosní dírky na té samé straně ... Na druhé straně se mi to neděje. Není mito moc příjemné třeba při tělocviku kde jsme venku.. :( Může to být alergie?:


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.06.14 07:13
avatar

Ano, na alergii to vypadá. Zajděte si ke svému praktickému lékaři, který vás pravděpodobně pošle na alergologii.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.06.14 07:53

Na alergologii si můžete dojít bez doporučení svého lékaře.Udělají Vám testy na vše na co můžete být alergická.Já to mám už za sebou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.06.14 09:04

Tak to tam asi budu muset zajít... A bolí to nebo je to nepříjemné?

Datum: 14.06.14 10:06
avatar

Nebolí a ani to není nepříjemné. Pokud to není žádný extrém, k alergologovi bych ani nechodil a sám si koupil zyrtec či jíné léky na alergii. On vám doktor stejně nic jiného ani neřekne

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.06.14 11:31

Nebolí,kolegyně má pravdu.Já sám jsem po několika letech odešel a "kašlu" na jejich léčbu,která stejně nepomáhá/vakcíny/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 12.04.15 20:51
avatar

Vážení rádcové - nechci zakládat další téma, kterých je asi dost na dané téma - ale nikde jsem neviděl, co mne napadlo a co mne trápí... takže:

Nikdy jsem nebyl na nic alergický. Před cca měsícem jsem dobral poslední balení Luivac na imunitu a chválil si, že jsem přečkal střevní chřipkové období řádící tento měsíc snad všude - ve škole, školce i zaměstnání.

Třetí den ze mne teče (z nosu), pálí mne oči, až slzí... prostě příznaky alergií. Tatík mi říkal, že měl něco podobného po stříkání stromků - což je fakt, že už jsem stříkal druhou sadu postřiků. Mám jen pár stromků, takže bez nějakých ochranných pomůcek.

Nevím, jestli zítra jet koupit právě zyrtec či podobné léky (bez předpisu) nebo zda počkat další den-dva. Je možné, že postřik opravdu udělal trochu neplechy v mých dýchacích cestách... nerad bych se dopoval práškama.

Názory? Alergologie se objednává jako k holiči - měsíc dopředu... a stejně jsou výsledky po různých testech, že?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.